Zobacz zwiastun serialu „Siła” od Prime Video

Serwis Amazon Prime Video udostępnił oficjalny zwiastun serialu science fiction z Toni Collette w roli głównej pt. „Siła”.

„The Power” (Siła) serial Amazon Prime Video (2023)

Amazon Prime Video udostępnił oficjalny zwiastun nadchodzącej serii science-fiction zatytułowanej Siła (tyt. oryg. The Power). Pierwsze trzy odcinki będą dostępne w serwisie od 31 marca 2023 roku, a pozostałe sześć odcinków będzie udostępnianych co tydzień w każdy piątek, aż do finału 12 maja 2023 roku.

Oparty na powieści Naomi Alderman o tym samym tytule, nowy serial science-fiction Siła opowiada o grupie nastoletnich dziewcząt, które rozwinęły moc rażenia ludzi prądem — i uczą się monitorować ten nowo odkryty dar.

Siła to serial na podstawie nagradzanej powieści Naomi Alderman. Świat przedstawiony w Sile to nasz świat, ale z pewną różnicą – nastoletnie dziewczyny potrafią razić ludzi prądem siłą woli. Serial śledzi losy niesamowitych postaci od Londynu po Seattle, Nigerię i Europę Wschodnią, a to, co zaczęło się od mrowienia w kościach, prowadzi do całkowitego odwrócenie balansu sił.

W serialu występują Toni Collette i John Leguizamo, a także Auli’i Cravalho, Toheeb Jimoh, Josh Charles, Eddie Marsan, Ria Zmitrowicz, Zrinka Cvitešić i Halle Bush. The Power jest produkowany przez Amazon Studios i Sister, a Raelle Tucker pełni funkcję showrunnera.

Zobacz zwiastun serialu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Prime Video