Google Pixel’s Magic Eraser także na iPhonie

Jedna z głównych ekskluzywnych funkcji Google Pixel 6 i 7 – Magic Eraser, jest teraz dostępna także na iPhone’a.

Zdjęcia Google – Magic Eraser

Od dziś subskrybenci usługi Google One zyskują fantastyczną funkcję edycji zdjęć w aplikacji Zdjęcia Google – ceny subskrypcji Google One zaczynają się od 8,99 zł miesięcznie. Rezygnując z wyłączności dla Pixela, Magic Eraser umożliwia użytkownikom urządzeń z systemami iOS i Android zaznaczanie obiektów i osób na zdjęciach oraz magiczne usuwanie ich z widoku. Rozpowszechnienie tej funkcji jest prawdziwą niespodzianką, ponieważ Google intensywnie reklamował Magic Eraser jako jeden z głównych powodów zakupu smartfona Google Pixel.

Przeczytaj też: AI Google’a robi cuda z rozpikslowanymi zdjęciami

Nie tylko subskrybenci Google One na iPhonie uzyskają dostęp do Magic Eraser, ale Google ujawniło także nowe narzędzia do edycji, takie jak filtr efektów HDR, który zwiększa jasność i kontrast zdjęć i filmów.

Użytkownicy iPhone’ów mają dostęp do miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego 100 GB przestrzeni dyskowej Google One i tych nowych funkcji, otwierając ustawienia Google One w aplikacji Zdjęcia Google. Jest to wiele lepsza oferta niż wydawanie prawie 3000 zł na smartfona Google Pixel 7, aby uzyskać podobną opcję edycji zdjęć.

Teraz, gdy użytkownicy iPhone’a mogą dostać w swoje ręce Magic Eraser, który był dostępny tylko na Pixelu, nie musisz już kupować smartfona Google.

Zdjęcia Google są dostępne w sklepie App Store na iPhone’ach 14 i 14 Pro, a także na każdym innym iPhonie z systemem iOS 10 lub nowszym oraz w sklepie Google Play dla urządzeń z Androidem:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Keyword Google