iPhone 15 Pro Max na najpiękniejszym jak dotąd filmie koncepcyjnym

YouTuber opublikował wideo koncepcyjne iPhone’a 15 Pro Max, które zdecydowanie warto obejrzeć – ile z tego wprowadzi Apple? Nie wiemy.

Koncept iPhone'a 15 Pro od Technizo Concept
Koncept iPhone’a 15 Pro od Technizo Concept

Oszałamiający wizualnie klip wideo na YouTubie ilustruje tytanową ramę, długo oczekiwany port USB-C, a także inne drobne zmiany konstrukcyjne które potencjalnie mogą pojawić się w tegorocznych smartfonach iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max firmy Apple. Jeśli Apple będzie trzymać się swojego zwykłego harmonogramu wydań, ostateczna premiera iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max, a może nawet iPhone’a 15 Ultra, nastąpi za około siedem miesięcy.

Zobacz też: Oto doskonały koncept modelu iPhone 15 Pro Max

Jednak ogromna liczba niedawnych przecieków i plotek dała już niecierpliwym entuzjastom Apple’a całkiem niezłe wyobrażenie o tym, czego można się spodziewać po nadchodzących smartfonach, a znany YouTuber włączył teraz niektóre z tych informacji do wspaniałego renderingu.

Po raz kolejny utalentowani artyści wizualni stojący za dobrze znanym kanałem Technizo Concept wykorzystali w swoich projektach estetykę oficjalnych materiałów marketingowych Apple’a, aby szczegółowo zwizualizować jak mógłby wyglądać iPhone 15 Pro, a także większem iPhone 15 Pro Max.

W tym przypadku oba telefony są pokazane w eleganckim białym wariancie kolorystycznym, który podkreśla zaokrąglone krawędzie i zauważalnie cieńsze ramki wokół wyświetlaczy OLED urządzenia. Tytanowa ramka wydaje się być wypolerowana, dzięki czemu wygląda bardzo błyszcząco i odbija światło.

Co zaskakujące, ten konkretny rendering koncepcyjny obejmuje również pozorne gniazdo karty SIM, które prawdopodobnie nie będzie dostępne w amerykańskich modelach serii iPhone 15, ponieważ Apple zaczęło pomijać gniazdo w swojej obecnej generacji flagowych smartfonów iPhone 14 Pro. Przywrócenia gniazda SIM wydaje się mało prawdopodobne.

Wideo oferuje szczegółowe spojrzenie na niecierpliwie wyczekiwany port USB-C, który ostatnio pojawił się na rzekomych rzeczywistych zdjęciach. Choć to wszystko może wyglądać imponująco, należy pamietać, że ten rendering iPhone’a 15 Pro jest całkowicie nieoficjalny i ostateczny projekt nowych smartfonów Apple’a może być całkowicie inny.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Technizo Concept | NotebookCheck