Aplikacja Radia 357 teraz także z obsługą CarPlay

Dzięki obsłudze CarPlay, słuchanie Radia 357 w samochodzie od teraz jest prostsze także dla użytkowników urządzeń z systemem iOS!

Ekrany z nowej aplikacji Radio 357
Ekrany z nowej aplikacji Radio 357

Aplikacja mobilna Radio 357 otrzymała kolejną nowa funkcję, która pozwala na obsługę CarPlay – dzięki temu ulubione audycje i podcasty mogą bez przeszkód być odtwarzane w samochodach z tą usługą. Aby mieć dostęp do dodatkowych materiałów trzeba być patronem Radia 357 – wystarczy 10 zł miesięcznie. Dotychczas podobna funkcja była dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem Android (Android Auto), ale od teraz użytkownicy iOS również mogą cieszyć się prostszym dostępem do Radia 357 w swoich samochodach.

Przeczytaj też: Radio wciąż rządzi w samochodach!

Funkcja wprowadzona została wraz z wersją 2.2 aplikacji, więc należy ją zaktualizować, aby cieszyć się nowym udogodnienie. Wcześniej zarejestruj się w aplikacji, żeby zyskać dostęp do Twoje 357 – biblioteki podcastów, w tym archiwalnych audycji radia.

W bibliotece Radia 357 znajdują się wszystkie audycje, które można słuchać w radiu na żywo oraz serie dostępne wyłącznie dla wspierających projekt.

Jednymi z najnowszych podcastów są między innymi Wzór na zdrowie Gabi Darmetko oraz The Beatles: Historia bez granic Antoniego Grudniewskiego.

  • Podcast Wzór na zdrowie opowiada o tym, jak być zdrowym i nie dać się zwariować od nadmiaru porad, których w internecie niemało. W pierwszym odcinku (dostępnym dla wszystkich zalogowanych) sprawdza, co w jelitach piszczy.
  • The Beatles: Historia bez granic to słuchowisko, dzięki któremu autor próbuje przenieść nas do czasów Beatlesów… Sprawdzić, jak wyglądało ich życie i usłyszeć owoce ich pracy, bo każda z płyt zostanie wyemitowana w całości i okraszona historią lat sześćdziesiątych. Nowe odcinki w każdy czwartek tylko w Twoje 357. Może Cię zainteresować też informacja o zapowiadanej książce „Żony Beatlesów” Marca Shapiro.

Te audycje, podobnie jak wszystkie inne, możecie dodać do ulubionych, które również są dostępne w nowej wersji aplikacji.

Aby zyskać dostęp do wszystkich podcastów w Twoje 357, wesprzyj radio na wspieram.radio357.pl i ciesz się pełnym dostępem do naszych treści, o dowolnej porze dnia:

Jak zostać patronem Radia 357?

Jak zostać patronem i pomóc Ukrainie?

  1. Przejdź do serwisu Patronite korzystając z mojego linku polecającego.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj.
  3. Wyszukaj Radio 357 w serwisie Patronite.
  4. Wybierz dowolny próg wsparcia – zaczynają się już od 10 zł. 
  5. Zostań patronem.

I już :) 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Radio 357