Projektor Emotn N1 jest oficjalnie licencjonowany przez Netflixa

Przenośny projektor Emotn N1 jest wyposażony w laserowe narzędzie autofokusa i obsługuje popularne serwisy streamingowe takie jak Netflix YouTube czy Prime Video.

Projektor przenośny Emotn N1 (biały)
Projektor przenośny Emotn N1 (biały)

Emotn, sub-marka Dangbei, wprowadziła na rynek w USA przenośny projektor Emotn N1. Gadżet obsługuje natywną rozdzielczość 1080p (Full HD) i może wyświetlać obrazy o szerokości do 120 cali (~305 cm). Urządzenie ma wbudowane głośniki i jasność do 500 ANSI lumenów. Z okazji premiry projektora, można zaoszczędzić 50 USD na sugerowanej cenie detalicznej, korzystając z kuponu na stronie sklepu Amazon.

Może Cię zainteresować też: JMGO prezentuje projektory N1 Pro i N1 Ultra z logo Leica

Kompaktowy gadżet może wyświetlać obrazy o szerokości od 60 do 120 cali (~152 do 305 cm). Współczynnik projekcji 1,25:1 oznacza, że większy obraz wymaga odległości projekcji 3,15 m (~10,33 stopy). Dzięki źródłu światła LED, które ma działać przez 30 000 godzin, projektor ma jasność do 500 ANSI lumenów i obsługuje HDR10.

N1 działa pod systemem Linux, umożliwiając strumieniowe przesyłanie treści na N1 z usług takich jak Netflix, Amazon Prime Video i YouTube. Każda platforma ma przypisany swój klawisz skrótu na dołączonym pilocie.

Rozdzielczości obrazu projektora Emotn N1
Rozdzielczości obrazu projektora Emotn N1

Emotn twierdzi, że można udoskonalić obraz w zaledwie trzy sekundy za pomocą laserowego autofokusa ToF (czas lotu) i narzędzi do automatycznej korekcji trapezu. Projektor ma dwa wbudowane głośniki o mocy 5 W z obsługą Dolby Audio i generuje mniej niż 26 dB hałasu podczas pracy.

Dzięki łączności Wi-Fi 5 GHz i Bluetooth można bezprzewodowo sparować zewnętrzne głośniki z projektorem.

Porty w urządzeniu obejmują HDMI, USB-A i gniazdo audio. Gadżet jest dostępny w kolorze szarym lub białym, ma wymiary 7,16 x 4,92 x 7,55 cala (~18,2 x 12,5 x 19,2 cm) i waży 4,24 funta (~1,9 kg).

Projektor przenośny Emotn N1 (czarny) z pilotem
Projektor przenośny Emotn N1 (czarny) z pilotem

Obecnie przenośny projektor Emotn N1 można kupić w USA za 399,99 USD. Można teraz uzyskać 50 USD zniżki od tej ceny w amerykańskim Amazonie, korzystając z kuponu na stronie. Jeśli chcesz zamówić z dostawa do Polski musisz liczyć się opłatą za wysyłkę i cło, które w sumie mogą wynieść około połowy ceny tego urządzenia, więc nie jest to najkorzystniejszy interes.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: strona produktu Emotn N1 | NotebookCheck