Mrozu promuje nawet 2000 GB za darmo przez rok w Play na Kartę

Play przygotował wyjątkowe promocje dla użytkowników Play na Kartę, którym szczególnie zależy na swobodnym dostępie do ulubionych treści online.

Złoto! Nowa Gwiazda w kampanii Play!

Łącznie klienci Play na Kartę mogą otrzymać nawet 2000 GB za darmo przez rok:

  • 200 GB na start
  • 1800 GB za darmo przez rok, czyli 12 paczek po 150 GB dla klientów wybranych pakietów cyklicznych

Od kilku dni trwa nowa kampania Play skierowana do klientów ofert na kartę. Zachęcamy w niej do skorzystania i włączenia w aplikacji Play24 promocji: nawet 2000 GB za darmo przez rok, a w tym 200 GB na start.

Zobacz też: T-Mobile wprowadza nową, prostą ofertę na kartę

A kto tym razem dołączył do grona znanych osób występujących w reklamach fioletowego operatora? Mrozu! Zaproszono go do współpracy i udziale w spocie oraz materiałach internetowych. Artysta, który swoimi blues’owymi, soul’owymi i rock’and’roll’owymi brzmieniami szturmem podbija polską scenę muzyczną teraz w najnowszej reklamie wykonuje jeden z jego największych hitów, pt. Złoto.

Obejrzyj spot z Mrozem poniżej:

1800 GB przez rok, czyli 12 paczek po 150 GB miesięcznie

Play chce zapewnić swoim klientom jak największą swobodę w korzystaniu z telefonu. Dzięki nowej promocji będą mogli oglądać ulubione treści korzystając z dużych paczek danych. 1800 GB przez rok, czyli 12 paczek po 150 GB miesięcznie jest dostępne w aplikacji Play24 dla użytkowników pakietów cyklicznych Solo XXL, UKRAINA XXL oraz Miesiąc bez limitu GB. Warunkiem jest także wyrażenie zgód na marketing bezpośredni.

150 GB co miesiąc będzie aktywowane automatycznie przy odnowieniu jednego z pakietów cyklicznych opisanych powyżej.

Nawet 2000 GB za darmo przez rok w Play na Kartę
Nawet 2000 GB za darmo przez rok w Play na Kartę

Dodatkowe 200 GB na start w Play na Kartę

Nowi użytkownicy, którzy nabyli fioletowe startery mogą liczyć na bonus w postaci 200 GB na start. Wystarczy, że zarejestrują swój numer i doładują konto w aplikacji Play24 za minimum 10 zł. Po połączeniu obu promocji, klient przez cały rok może otrzymać łącznie aż 2000 GB internetu za darmo przez rok.

Szczegóły promocji dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play