Szczoteczka soniczna Nandme NX8000 w supercenie 41,99 USD!

Elektryczną szczoteczkę do zębów Xiaomi Nandme NX8000 i zestaw 12 końcówek można kupić za jedyne 41,99 USD do piątku 24 lutego 2023 r.

artykuł sponsorowany

Nandme NX8000 – co w zestawie promocyjnym?
Nandme NX8000 – co w zestawie promocyjnym?

Szczotkowanie zębów szczoteczką elektryczną jest uznawane za zdrowszy sposób dbania o jamę ustnąj. W porównaniu do szczoteczek manualnych, szczoteczki elektryczne nie tylko skuteczniej czyszczą jamę ustną, ale także bezpieczniej pielęgnują zęby. Dziś prezentujemy soniczną szczoteczkę do zębów Xiaomi Nandme NX8000, którą można zamówić na AliExpress w bardzo przystępnej cenie z 8 USD zniżki z kodem sklepu NANDMEU868 – w sumie cena powinna obniżyć się do 41,99 USD. Składając zamówienie, możesz otrzymać jednocześnie 12 główek do szczoteczki i 2 pudełka nici F88. Okres trwania promocji: 20–24 lutego 2023 roku.

41000 drgań na minutę – wibracje o wysokiej częstotliwości

Szczoteczka Xiaomi Nandme NX8000 jest wyposażona w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, który wibruje z częstotliwością aż 41 tysiecy razy na minutę. Podczas szczotkowania dokładnie miesza pastę do zębów z wodą, tworząc gęstą i delikatną pianę, która skutecznie pomaga usuwać resztki jedzenia i płytkę nazębną.

Dokładnie oczyszczona jama ustna nie tylko chroni nas przed chorobami jamy ustnej, ale także odświeża oddech, wybiela zęby i dodaje pewności siebie.

Inteligentna kontrola ciśnienia dla zdrowszych zębów

Często słyszymy, że zbyt mocne szczotkowanie powoduje podrażnienie dziąseł, a nawet ich krwawienie. NX8000 jest wyposażona w inteligentną funkcję kontroli siły nacisku, która zapala żółte światło przypominające o zmniejszeniu nacisku podczas zbyt mocnego szczotkowania oraz niebieskie światło przypominające o konieczności wymiany końcówki szczoteczki, gdy jest używana dłużej niż 3 miesiące.

Inteligentna kontrola nacisku może pomóc dobrać odpowiednią siłę szczotkowania, aby uniknąć krwawienia dziąseł spowodowanego zbyt mocnym szczotkowaniem — jednocześnie przypomina o konieczności wymiany główki szczoteczki na czas, aby uniknąć gromadzenia się bakterii na starej główce szczoteczki, co zagraża zdrowiu jamy ustnej.

Końcówki szczoteczki Nandme NX8000 z włosiem DuPOnt
Końcówki szczoteczki Nandme NX8000 z włosiem DuPont

Akumulator na 200 dni, to dobry wybór na dalekie wyjazdy służbowe

NX8000 może być używana do 200 dni po jednym pełnym naładowaniu. Jedno ładowanie w roku jest dobrym wyborem dla osób, które często podróżują. Wystarczająca żywotność baterii sprawia, że nie musisz zabierać ze sobą ładowarki do bagażu.

Bateria i silnik szczoteczki Nandme NX8000
Bateria i silnik szczoteczki Nandme NX8000

Przemyślany projekt

NX8000 jest również wyposażony w wiele przemyślanych konstrukcji. Nie tylko ma funkcję 2-minutowego timera, ale ma również funkcję przypomnienia o zmianie strony po 30 sekundach. Rączka ma antypoślizgową powłokę a urządzenie jest wodoodporne na poziomie IXP7, więc nie musisz się martwić o uszkodzenie szczoteczki nawet podczas szczotkowania pod prysznicem.

12 końcówek szczoteczki i 3-letnia bezpłatna obsługa posprzedażowa

Xiaomi Nandme NX8000 Sonic Electric Toothbrush dostarczana jest z 12 końcówkami, które wystarczą na 3 lata, więc nie musisz martwić się o kupowanie osobnych końcówek szczoteczki ani dopłacać za oddzielne akcesoria.

Nandme zapewnia również 3 lata bezpłatnej obsługi posprzedażnej, w przypadku problemów z produktem można go wymienić na nowy.

Jeśli zastanawiasz się nad nową elektryczną szczoteczką do zębów, to soniczna elektryczna szczoteczka do zębów Xiaomi Nandme NX8000 to świetny wybór i warta ceny.

Nandme NX8000

Nandme NX8000

ok. 190,00 zł

z kodem: NANDMEU868

Bezpłatnie nić dentystyczna F88 i 12 końcówek

CENA po zniżkach w USD: 41,99 $

CENA OBOWIĄZUJE OD 20 do 24 lutego 2023 roku i uzależniona jest od kursu dolara

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: artykuł sponsorowany