Szczoteczka Xiaomi Nandme NX7000 teraz w niższej cenie!

Elektryczna szczoteczka do zębów Xiaomi Nandme NX7000 dostępna jest w wyjątkowej wyprzedaży walentynkowej do 17 lutego 2023 roku!

Szczoteczka soniczna Nandme NX-7000 z 12 końcówkami na 3 lata

artykuł sponsorowany

Walentynki to idealny czas na wręczanie prezentów i wyrażanie miłości naszym bliskim. Wybrałeś już swój prezent? Jeśli nie, możesz zastanowić się nad wyborem popularnego produktu – elektrycznej szczoteczki sonicznej Xiaomi Nandme NX 7000.

Jakie są korzyści z podarowania elektrycznej szczoteczki do zębów na Walentynki:

  1. Pokaż, że wasz związek jest już bardzo zażyły, a dawanie prezentów jest przede wszystkim pragmatyczne.
  2. Zdrowie jamy ustnej, dzięki elektrycznej szczoteczce do zębów – zamiast szminki czy zegarka.
  3. Elektryczne szczoteczki do zębów są oferowane w dobrych cenach i nie stanowią dla Ciebie dodatkowego obciążenia finansowego.

Dzięki wyprzedaży (dostępnej na AliExpress) możesz uzyskać prawie 62% zniżki na zamówienie, 8 USD zniżki z kodem NANDME770, możesz kupić zestaw 12 końcówek wraz z soniczną szczoteczką elektryczną Xiaomi Nandme NX 7000 za ok. 31,99 USD. Każdy klient otrzyma również gratis 3 zestawy nici dentystycznej. Promocja trwa od 13 lutego do 17 lutego 2023 roku.

Nici dentystyczne Nandme

Jakie są korzyści z używania elektrycznej szczoteczki sonicznej Nandme NX 7000?

Dokładne czyszczenie jamy ustnej
Dzięki maksymalnej częstotliwości drgań wynoszącej 41.000 drgań na minutę szczoteczka NX 7000 dokładnie czyści jamę ustną i skutecznie usuwa ponad dwukrotnie więcej płytki nazębnej niż ręczna szczoteczka do zębów, pozostawiając czystszą jamę ustną i bielsze zęby.

Nie musisz się martwić o częste ładowanie
Jeśli twój ukochany często podróżuje na duże odległości, ta elektryczna szczoteczka do zębów o żywotności baterii do 365 dni zapewni mu skuteczne czyszczenie jamy ustnej bez obawy o konieczności doładowania – szczoteczkę wystarczy naładować tylko raz w roku, więc nie musi się martwić częstym ładowaniem i zabieraniem ze sobą ładowarki.

Szczoteczka soniczna ładowana raz w roku – Nandme NX-7000 z baterią na 365 dni
Szczoteczka soniczna ładowana raz w roku – Nandme NX-7000 z baterią na 365 dni

5 trybów szczotkowania, więcej opcji szczotkowania zębów
Pielęgnacja jamy ustnej, oprócz czyszczenia, obejmuje wybielanie zębów, masaż dziąseł itp. NX 7000 oferuje więcej opcji. Posiada 5 trybów – delikatny, czyszczenie, wybielanie, polerowanie i masowanie, a każdy tryb można ustawić na mocną, średnią lub słabą siłę szczotkownia. W sumie istnieje 15 trybów szczotkowania i może w pełni zaspokoić potrzeby każdej osoby.

12 końcówek szczoteczki, używaj więcej bez obaw
Końcówki do szczoteczek elektrycznych to materiał eksploatacyjny, a profesjonalni dentyści zalecają ich wymianę raz na trzy miesiące. Zestaw NX 7000 zawiera 12 końcówek szczoteczki, których można używać nieprzerwanie przez trzy lata. Oznacza to, że Twoi bliscy mogą z niej korzystać bez konieczności dopłacania za oddzielne główki szczoteczki lub kupowania ich osobno.

Gwarancja spokoju
Nandme oferuje trzy lata obsługi posprzedażowej, a gdy produkt ma problemy z jakością, możesz ubiegać się o bezpłatną wymianę. Ponadto szczoteczka posiada wodoodporność na poziomie IXP7, w połączeniu z ekskluzywną powłoką antypoślizgową, nawet podczas mycia zębów pod prysznicem.

Nandme NX7000 z zestawem 12 końcówek

Podarowanie ukochanejosobie szczoteczki elektrycznej Xiaomi Nandme NX 7000 Sonic Electric Toothbrush na Walentynki nie tylko sprawi, że jego usta staną się zdrowsze, ale także pokaże Twoją troskę o drugą połówkę.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

artykuł sponsorowany