„Terapia bez trzymanki” to kolejny hit w Apple TV+

Serial „Terapia bez trzymanki” w Apple TV+ z Jasonem Segelem i Harrisonem Fordem w rolach głównych przyciąga wielu widzów.

„Terapia bez trzymanki” (oryg. Shrinking) Apple TV+ 2023

Według dwóch firm śledzących widownię, nowy serial komediowy Terapia bez trzymanki (tyt. oryg. Shrinking) już odniósł wyjątkowy sukces w Apple TV+. Ostatnimi nowymi serialami w usłudze przesyłania strumieniowego, które przyciągnęły tak wiele uwagi, były Czarny ptak i Severance. Nie żeby te trzy seriale miały ze sobą wiele wspólnego poza tym, że są w stanie przyciągnąć dużą liczbę widzów.

Terapia bez trzymanki z Jasonem Segelem i Harrisonem Fordem w rolach głównych opowiada o terapeucie, który odrzuca zbiór zasad i mówi swoim pacjentom, co naprawdę według niego powinni zrobić.

Niektóre seriale telewizyjne początkowo przyciągają dużą uwagę, ale nie mogą sprostać swojej sławie. Początkowy wzrost zainteresowania widzów nie jest więc gwarancją długoterminowego sukcesu. Ale publiczność Tarapii bez trzymanki w drugim tygodniu jest w rzeczywistości większa niż w pierwszym tygodniu.

Wyszukiwarka filmów i programów telewizyjnych JustWatch umieściła go na 3. miejscu listy najczęściej oglądanych seriali przesyłanych strumieniowo w tygodniu od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku. Rywalizująca firma Reelgood plasuje nowy serial Apple TV+ na 5. miejscu na liście 10 najlepszych filmów i seriali dostępnych w każdej usłudze przesyłania strumieniowego w tygodniu od 2 do 8 lutego 2023 roku.

Serial Apple TV+ został pokonany tylko przez The Last of Us, Black Panther: Wakanda Forever i garstkę innych. Terapia bez trzymanki jest obecnie popularniejszy niż jakakolwiek inna seria dostępna w streamingu.

Serial został stworzony przez dwóch scenarzystów megahitu Ted Lasso. A fakt, że legenda ekranu Harrison Ford jest w obsadzie, z pewnością pomaga zwrócić uwagę na ten tytuł.

Ale główną gwiazdą jest Jason Segel (Forgetting Sarah Marshall, Sex Tape) jako pogrążony w żałobie terapeuta, który ignoruje swoje szkolenie i etykę, mówiąc swoim klientom dokładnie, co myśli. Rezultatem są ogromne, burzliwe zmiany w życiu ludzi… w tym w jego własnym.

Nowy serial komediowy od Apple TV+ zebrała pozytywne recenzje krytyków, a witryna agregująca recenzje Rotten Tomatoes przyznała mu 80% aprobaty. Widzowie też go lubią, bo ich wynik to 82%.

Serial Terapia bez trzymanki jest już dostępny w usłudze przesyłania strumieniowego Apple TV+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | Cult of Mac