Ilustrowany przewodnik dla osób myślących o tatuażu

Pomyśl, zanim pozwolisz wstrzyknąć sobie atrament, aby zrobić wymarzony tatuaż na ciele – oto co warto wiedzieć o rodzajach tatuaży.

Myślisz o zrobieniu sobie tatuażu? Zanim się wytatuujesz, najpierw zastanów się nad wyborem tatuażu. Think Before You Ink (lub t-bye) to internetowe źródło informacji, które pomoże Ci zrozumieć wiele czynników decydujących o tym, czy tatuaż jest dla Ciebie odpowiedni. Tatuaże nie są tylko modą, są na całe życie. Nie zadowalaj się tatuażem, którego będziesz żałować! Ta infografika może być pierwszym przewodnikiem, który pomoże Ci wybrać znaczący projekt dla ich ciała.

Może Cię to zainteresować: InkHunter – zrób sobie wirtualny tatuaż

Tatuaże to świetny sposób na wyrażenie siebie, ale są też trwałe. Zanim podejmiesz ważną decyzję o zrobieniu sobie tatuażu, zastanów się nad powodami, dla których chcesz mieć tatuaż.

Możesz go chcieć, ponieważ jest modny lub dlatego, że twój najlepszy przyjaciel właśnie sobie taki zrobił. Ale jeśli tak jest, zastanów się, jak długo te trendy faktycznie potrwają (ponieważ moda zwykle mija). A może masz głęboką więź z kimś, kto miał wytatuowany swój własny, niepowtarzalny styl lub ulubiony wzór — czy nie byłoby fajnie mieć niektóre z tych elementów również na swojej skórze?

Niezależnie od powodu, dla którego chcesz mieć tatuaż, upewnij się, że jest to coś, co będzie trwać wiecznie i będziesz chcieć na to patrzeć.

Tatuaże mogą być fajne, ale są trwałe. Więc zastanów się, zanim zdecydujesz się go zrobisz! Czy na pewno tego chcesz? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, śmiało! Ale jeśli nie, może poczekaj do późniejszego okresu życia, kiedy Twoje gusta i preferencje mogą się zmienić.

Niektóre z tatuaży niosą za sobą znaczenie. Ale wielu nie myśli o długoterminowych konsekwencjach trwałego wytatuaowania sobie skóry. Infografika Think Before You Ink opowiada historie ludzi, którzy żałowali swoich tatuaży, badając, dlaczego zbyt długo zwlekali z szukaniem pomocy.

Infografika: Pomyśl zanim się wytatuujesz

Ten artykuł ma na celu pomóc Ci przemyśleć proces robienia tatuażu. Ważne jest, aby pamiętać, że tatuaże są trwałe, więc najlepiej zaplanować taki projekt z wyprzedzeniem i upewnić się, że jesteś gotowy na to zobowiązanie. No i ważne jest to, aby tatuaż robić w sprawdzonych salonach, w których zachowane są wszelkie standardy higieny i mają dobra renomę. Nie rób tatuażu pod wpływem chwili lub na wakacjach!

Mam nadzieję, że te wskazówki były pomocne w podjęciu decyzji!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Daily Infographic