Dźwięk przestrzenny w planie Premium serwisu Netflix

Netflix wzbogacił plan Premium o nowe funkcje bez dodatkowych opłat – zmiany obejmą zarówno obecnych jak i nowych użytkowników serwisu.

Dźwięk przestrzenny w planie Premium serwisu Netflix

Plan Premium Netflix już teraz oferuje najwyższą jakość rozrywki, między innymi dzięki doskonałemu, wyrazistemu obrazowi w rozdzielczości 4K HDR bez reklam oraz możliwości pobierania i odtwarzania filmów, seriali i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie. Dzięki nowej funkcji dźwięku przestrzennego Netflix użytkownicy korzystający z planu Premium zyskają dostęp do najwyższej dostępnej obecnie jakości dźwięku, bez względu na to, czy oglądają treści na domowym telewizorze lub komputerze, czy też na smartfonie lub tablecie poza domem.

Zobacz też: Netflix ponownie ze wzrostami dzięki silnemu 4Q 2022 roku

Funkcja dźwięku przestrzennego Netflix pozwala cieszyć się immersyjnym dźwiękiem znanym z sal kinowych na dowolnym urządzeniu, bez konieczności zakupu nowego sprzętu. Obecnie dźwięk przestrzenny jest dostępny dla ponad 700 najpopularniejszych tytułów, w tym „Stranger Things”, „Obserwator”, „Wednesday” czy „Glass Onion: Film z serii «Na noże»”.

Chcesz usłyszeć różnicę na własne uszy? Aby to zrobić, możesz odtworzyć poniższy klip wideo albo zalogować się do konta Netflix i wyszukać nową ikonę dźwięku przestrzennego przy wybranych tytułach w serwisie. Aby wyświetlić pełną listę tytułów oferujących dźwięk przestrzenny, wystarczy wpisać hasło „dźwięk przestrzenny” w wyszukiwarce w serwisie Netflix.

Dźwięk przestrzenny będzie też dostępny od chwili premiery wyczekiwanych tytułów, takich jak nowy sezon serialu „Ty”, „U ciebie czy u mnie?” czy „Luther: Zmrok”. 

Oznaczenie Dźwięk 3D przy wybranych tytułach
Oznaczenie „Dźwięk 3D” przy wybranych tytułach

Dźwięk przestrzenny zapewni użytkownikom planu Premium niesamowite wrażenia podczas oglądania i jest cennym uzupełnieniem funkcji oferowanych w ramach planu, takich jak rozdzielczość 4K,  HDR, Dolby Atmos® czy Tryb skalibrowany Netflix.

Pobieranie dostępne na większej liczbie urządzeń

W dzisiejszych czasach każdy z nas korzysta z coraz większej liczby urządzeń zapewniających połączenie ze światem. Nasze badania wykazały, że użytkownicy chcieliby móc pobierać filmy, seriale i programy Netflix na większej liczbie urządzeń, aby oglądać je później offline, zwłaszcza podczas podróży. Postanowiliśmy zatem zwiększyć liczbę urządzeń z możliwością pobierania w ramach planu Premium z czterech do sześciu, aby umożliwić korzystanie z serwisu Netflix w dowolnym miejscu i o każdej porze. 

Więcej informacji na temat planu Premium można znaleźć w Centrum Pomocy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix