Zobacz nowy zwiastun filmu „The Super Mario Bros.”

Najnowszy zwiastun filmu „The Super Mario Bros.” przedstawia Setha Rogena jako Donkey Konga oraz możemy zobaczyć Cat Mario.

Mario Cat z filmu „The Super Mario Bros.” (2023)
Mario Cat z filmu „The Super Mario Bros.” (2023)

Najnowszy zwiastun filmu Super Mario Bros. pozwala nam po raz pierwszy usłyszeć Setha Rogena jako Donkey Konga. Podczas klipu Mario mierzy się z Donkey Kongiem na czymś w rodzaju areny — tak jak widzieliśmy w poprzednim zwiastunie — ale ten zwiastun rozszerza tę scenę.

Zobacz też: Nieotwarta gra Super Mario Bros. z 1985 roku sprzedana za 2 mln USD

Chociaż wydaje się, że Mario jest po przegranej stronie bitwy, wydaje się to zmieniać, gdy tytułowy hydraulik uderza w blok znaku zapytania i (prawdopodobnie) zdobywa Super Bell, przekształcając go w Cat Mario. Widząc Mario w jego uroczo puszystym kombinezonie, Donkey Kong wpada w śmiech, co daje nam szansę usłyszenia charakterystycznego śmiechu Rogena.

Miło jest w końcu usłyszeć Rogena jako Donkey Konga i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony, jak dobrze jego głos (i śmiech) pasuje do tej postaci. W filmie występują także Chris Pratt jako Mario, Anya Taylor-Joy jako Princess Peach, Charlie Day jako Luigi i Jack Black jako Bowser. Z tego, co do tej pory słyszałem, wygląda na to, że Nintendo i Illumination — studio animacji pracujące nad filmem — wykonali świetną robotę z obsadą.

Z każdym nowym zwiastunem, który wypuszcza Nintendo, jestem coraz bardziej podekscytowany premierą filmu. Na szczęście będziemy musieli wytrzymać jeszcze kilka miesięcy, ponieważ film The Super Mario Bros. trafi do kin 7 kwietnia 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nintendo | The Verge