Realme zapowiada Coca-Cola Phone

Wygląda na to, że smartfona Coca-Cola Phone wyprodukuje realme, który zapowiedział dziś orzeźwiajacy model telefonu.

Cheers for real - Coca-Cola Phone teaser od realme
Cheers for real – Coca-Cola Phone teaser od realme

Kilka dni temu widzieliśmy nieoficjalny render smartfona marki Coca-Cola, ale nie było żadnego potwierdzenia jego producenta, ponieważ telefon nie miał logo żadnej marki. Jednak biorąc pod uwagę jego podobieństwo do Realme 10/10 Pro, można było się spodziewać, że Coca-Cola Phone będzie specjalną edycją jednego z tych smartfonów od Realme. I tak prawdopodobnie się stanie, ponieważ Realme opublikowało dziś krótki klip na Twitterze, sugerując współpracę z Coca-Colą.

Firma Realme opublikowała na Twitterze klip wideo z tekstem „Coś ekscytującego bulgocze!” i smartfon na czerwonawym tle z całym musem, który zwykle widzimy w spotach napojów takich jak Coca-Cola.

Realme utworzyło również stronę wydarzenia na swojej indyjskiej stronie internetowej z tym samym tłem, ale tym razem tekst brzmi: „Realme ma się naprawdę odświeżyć”.

Na tej samej stronie mamy również zdjęcie butelki z napojem, musującym w kształcie Realme– oficjalnej maskotki Realme. Zdjęciu towarzyszy tekst „Przygotuj się, by powiedzieć Cheers For Real”.

Bubbling! Stay tuned – realme + Coca-Cola
Bubbling! Stay tuned – realme + Coca-Cola

Wszystko to jest wystarczającym dowodem na to, że Realme nawiązało współpracę z Coca-Colą w celu stworzenia smartfona marki Coca-Cola, a jeśli render telefonu który widzieliśmy, jest prawdziwy, będzie to specjalna edycja Realme 10 lub 10 Pro.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: realme | GSMArena