Smartfon Coca-Cola może wkrótce stać się rzeczywistością

Wygląda na to, że wkrótce możemy zobaczyć smartfon Coca-Cola, który dołączy do rosnącej liczby crossoverów z Androidem, o których nie wiedzieliśmy, że są nam potrzebne.

Render smartfona Coca-Cola

Wiele kont na Twitterze udostępniło pozorny render prasowy smartfona Coca-Coli, ale wydaje się, że najwcześniejszy pochodzi od płodnego przecieku @UniverseIce. Choć wygląda bardzo podobnie do winylowej skóry nałożonej na istniejące urządzenie, wydaje się, że Coca-Cola po raz pierwszy współpracuje nad projektem smartfona.

Zobacz też: Pepsi Phone P1 pojawił się w Chinach

Przez lata widzieliśmy kilka naprawdę głośnych partnerstw między markami, w tym imponujący Cyberpunk 2077 OnePlus 8T, Dragon Ball Z Realme GT NEO 3, Galaxy Z Flips z motywem Pokemona i mnóstwo innych, które oferują coś naprawdę wyjątkowego. Coca-Cola to marka-instytucja, więc równie interesujące byłoby zobaczenie taki branding na smartfonie.

Nie jest jasne, który producent smartfonów z Androidem jest odpowiedzialny za współpracę z Coca-Colą. Jednak jak wynika z przecieków, może to być przemianowany Realme 10 Pro, który jest telefonem zdecydowanie średniej klasy. Posiada 6,7-calowy wyświetlacz IPS LCD 120 Hz, procesor Snapdragon 695, 6/8/12 GB pamięci RAM, główny aparat 108 MP oraz baterię 5000 mAh.

Wiemy, że seria Realme 10 została uruchomiona z preinstalowanym systemem Android 13, a jeśli ten producent stoi za smartfonem Coca-Coli, to mamy nadzieję, że pojawią się ulepszenia systemowe, aby umocnić to partnerstwo z marką.

Jeśli jest to Realme 10 Pro, to jest to budżetowy telefon pod prawie każdym względem. Nie wiadomo, ile będzie kosztować, ale może zaspokoić pragnienie potencjalnych nabywców szukających taniego smartfona z Androidem — miejmy nadzieję, że już wkrótce.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5Google