Timothée Chalamet czuje się wykluczony z Apple TV+

Firma Apple udostępniła dziś nową reklamę „Call Me”, w której aktor Timothée Chalamet wyraża chęć zagrania w serialu lub filmie dla Apple TV+.

Reklama Apple Tv+ pt. Call Me with Timothée Chalamet

Timothée Chalamet nie pojawił się jeszcze w żadnej z oryginalnych treści Apple’a, ale publikacja reklamy sugeruje, że wkrótce może się to zmienić. Po tym, jak Jon Hamm został obsadzony w serialu Apple TV+, wydaje się, że wszyscy w Hollywood mają serial Apple’a — z wyjątkiem Timothee Chalameta.

Zobacz też: Data premiery filmu „Diuna” w 2021 roku i zrobiony z rozmachem zwiastun

Podążając za tematem podobnym do „Wszyscy oprócz Jona Hamma”, nowa reklama Apple TV+ zatytułowana „Call Me with Timothée Chalamet” przedstawia Timothée Chalameta, który czuje się wykluczony z sukcesu Apple’.’a Krótka reklama pokazuje, jak ogląda treści Apple TV+ w różnych momentach, głośno myśląc o tym, jak byłby w stanie pełnić każdą z ról.

W pewnym momencie reklamy Chalamet odbiera telefon od Jasona Momoa, który mówi, że właśnie skończył swój nowy serial dla Apple’a. Chalamet pyta: „czekaj, masz nowy serial Apple’a?” a Momoa odpowiada: „w tym momencie, kto tego nie robi?”

Oryginalna reklama „Everyone but Jon Hamm” była nominowana do nagrody Emmy. Ostatecznie Jon Hamm został zatrudniony do roli w „The Morning Show”.

Jeśli Apple podąży za tym schematem, z pewnością usłyszymy o nowej serii lub roli z Timothée Chalametem w nadchodzących miesiącach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple