Tak może wyglądać Galaxy S23 Ultra

Zdjęcia Samsung Galaxy S23 Ultra, które rzekomo wyciekły, przedstawiają zmiany w projekcie i nowe kolory smartfona.

Nieoficjalny render Galaxy S23 Ultra

W sieci pojawiły się rzekome oficjalne zdjęcia Galaxy S23 Ultra – nieco ponad dwa tygodnie przed prezentacją serii Galaxy S23 przez Samsunga. Wyciek nie tylko pokazuje, jak będzie wyglądał smartfon Galaxy S23 Ultra, ale także zdradza nowe kolory – czym różni się od Galaxy S22 Ultra. Roland Quandt ujawnił zdjęcia marketingowe Galaxy S23, potwierdzające projekt urządzenia, jego premierowe kolory i różnice w stosunku do Galaxy S22. Teraz NieuweMobiel zrobiło to samo dla Galaxy S23 Ultra, który będzie dostępny w tych samych kolorach co Galaxy S23. Dla porównania, Samsung nazwał te kolory Botanic Green, Cotton Flower, Misty Lilac i Phantom Black. Nawiasem mówiąc, Samsung wprowadził ten drugi kolor z Galaxy S22 Ultra.

Podczas gdy Galaxy S22 Ultra i Galaxy S23 Ultra na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie, Samsung wprowadził kilka poprawek konstrukcyjnych. Z jednej strony Samsung zwiększył rozmiar obiektywu swoich głównych, ultraszerokokątnych i 10-krotnych teleobiektywów. I odwrotnie, drugi teleobiektyw pozostaje niezmieniony.

Dopiero okaże się, czy te zmiany obiektywu wpłyną na jakość obrazu, czy też na estetykę. Potencjalnie Samsung mógł zmienić swój projekt, aby zmniejszyć ryzyko zarysowania soczewek, z czterema tylnymi kamerami chronionymi tylnym panelem Gorilla Glass.

Ponadto fizyczne przyciski Galaxy S23 Ultra znajdują się niżej niż w Galaxy S22 Ultra. Różnica jest niewielka, ale Samsung przesunął również pasma anten dla tegorocznego modelu. Niestety, zdjęcia, które wyciekły, nie ujawniają, czy Galaxy S23 Ultra ma mniej zakrzywioną obudowę niż jego poprzednik, ani ogólnych wymiarów urządzenia.

Wersje kolorystyczne galaxy S23 Ultra
Wersje kolorystyczne galaxy S23 Ultra | fot. NieuweMobiel

Galaxy S23 Ultra pojawi się 1 lutego 2023 roku wraz z Galaxy S23 i Galaxy S23 Plus, których rendery również udostępniono dzisiaj. Trio Galaxy S23 powinno być dostępne na całym świecie z chipsetami Snapdragon, w przeciwieństwie do swoich poprzedników.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck | rendery od NieuweMobiel