FlixClassic udostępnia swoją platformę na 3 dni za darmo 

Platforma FlixClassic przygotowała dla miłośników kina noworoczną promocję. Od 12 stycznia wielbiciele klasyki filmowej będą mogli uzyskać darmowy dostęp do platformy na 3 dni. Jak to zrobić?

Noworoczna promocja FlixClassic – 3 dni za darmo po zapisaniu się do newslettera
Noworoczna promocja FlixClassic – 3 dni za darmo po zapisaniu się do newslettera

Od 12 do 22 stycznia 2023 roku potrwa styczniowa promocja platformy VOD. Aby otrzymać darmowy dostęp do serwisu flixclassic.pl na 3 dni, wystarczy zapisać się do newslettera. Na FlixClassic znajduje się obecnie blisko 400 propozycji. Wśród nich wielbiciele kina obejrzą również takie tytuły jak: Atlanta, Młody Sherlock Holmes,Andriej Rublow, Ludzie w niedziele, Człowiek z kamerą czy Nietolerancja, które znajdują się w rankingu Top100 SpoilerMastera tworzonym przez krytyka filmowego i filmoznawcę Michała Oleszczyka.

Dla widzów, którzy chcą odkryć klasykę kinematografii w różnych odsłonach, kurator platformy Miłosz Stelmach przygotował cztery ścieżki.

  • Żelazny kanon to nieśmiertelne klasyki i kamienie milowe sztuki filmowej, np.: Cena strachu, Reguły Gry.
  • Zapomniane perełki prezentują nieoczywiste tytuły, które zainteresują najbardziej wymagających widzów np.: Autostopowicz, Lokator.
  • Swobodna jazda przedstawia zaskakujące i najbardziej nietuzinkowe dzieła kina gatunkowego i autorskiego m.in.: Dzika Planeta, Interes na kółkach.
  • Natomiast gaz do dechy zaprasza na seans dziwnych i czasem przestrzelonych filmów, np.: Galaktyka Grozy czy Świat Przyszłości.

Zobacz też: FlixClassic − nowa platforma VOD ze światową klasyką kina

Dzięki nowym funkcjom dostęp do biblioteki serwisu jest coraz wygodniejszy. Kinomaniacy już mogą korzystać z funkcji streamowania Chromecast. Filmy z platformy można również oglądać poprzez przeglądarkę, aplikacje iOS oraz Android czy Smart TV Samsung i LG. 

Partnerem platformy FlixClassic jest Fundacja Legalna Kultura i portal Flimoterapia.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: FlixClassic