Nowa wersja aplikacji Radia 357 już jest!

Po etapie testów beta, nowa wersja aplikacji Radia 357 trafi do wszystkich użytkowników w formie standardowego uaktualnienia.

Nowa aplikacja Radio 357

Od środy 11 stycznia 2023 roku słuchacze Radia 357 otrzymają kolejną nowość – tym razem nową wersję aplikacji mobilnej. Aż 6000 testujących patronów zainstalowało nową aplikację na blisko 9000 urządzeń i pomogło w testowaniu i zgłaszaniu swoich uwag dotyczącej nowej appki. Teraz pierwsza wersja odświeżonej aplikacji zostanie udostępniona już wszystkim. To jednak nie koniec, a dopiero początek serii widocznych zmian. To jednak nie koniec zmian, bo w planach są kolejne nowości i udogodnienia.

Przeczytaj także: Radio 357 finansowane jest obecnie przez największą społeczność na świecie!

Użytkownicy wersji beta dostarczyli dużo cennych informacji zwrotnych, sugestii, uwag. Podczas prawie 4 miesięcy wysłuchali w nowej aplikacji niezliczone godziny radia na żywo, a także niemal 280.000 godzin spośród prawie 6000 odcinków podcastów!

Dzięki temu w od środy rozpoczyna się stopniowe udostępnianie nowej aplikacji w obu sklepach (Google Play i App Store fimy Apple). Trafi ona na wszystkie urządzenia, na których była zainstalowana jej poprzednia wersja – nie musicie nic instalować, aktualizacja „wskoczy” sama w miejsce poprzedniej wersji.

Cały proces udostępniania będzie się odbywał stopniowo, przez cały tydzień. W ciągu 7 dni, w losowej kolejności, otrzymacie nową wersję aplikacji, która zastąpi poprzednią – tak, aby w przyszły wtorek (17 stycznia 2023 roku) aktualizacja pojawiła się już u wszystkich.

Czy trzeba coś zrobić? Większość z Was nie potrzebuje wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy poczekać, aż odświeżona wersja sama pojawi się w miejscu poprzedniej. Ale gdyby po 17 stycznia 2023 roku nic się nie zmieniło – warto sprawdzić, czy telefon nie ma wyłączonej funkcji automatycznego pobierania aktualizacji.

Co nowego w odświeżonej wersji aplikacji Radia 357?

Nowa wersja została stworzona praktycznie od zera – po to, by jej dalszy, dynamiczny rozwój był możliwy. Najwięcej zmieniło się więc w samym środku aplikacji, ale dzięki temu dużo będzie się teraz mogło zmieniać „od frontu”. Planowane są częstsze i regularne aktualizacje, z nowymi funkcjami i ulepszeniami, o które prosili słuchacze. W nowej wersji nowe jest praktycznie wszystko. Jest nowa nawigacja, nowy wygląd i stabilność działania. Jest dużo wygodniej, ale to ma być dopiero początek.

 • Nowa aplikacja Radio 357 – Audycje
 • Nowa aplikacja Radio 357 – Menu
 • Nowa aplikacja Radio 357 – Ramówka
 • Nowa aplikacja Radio 357 – Twoje 357

Co nowego w tej wersji?

 • odświeżony player (również w obszarze powiadomień dla wielu urządzeń),
 • wygodniejsze odtwarzanie podcastów (w kolejnej aktualizacji pojawi się możliwość dodawania do ulubionych),
 • rozwijana ramówka z opisami audycji,
 • zapamiętywanie miejsca zakończenia odtwarzania podcastu na danym urządzeniu.

Jak zapowiadają twórcy aplikacji, wiele ważnych funkcji jest w przygotowaniu.

Jak i gdzie słuchać Radia 357?

Radia można słuchać we wszystkich popularnych agregatorach z internetowymi stacjami radiowymi, na stronie WWW radia czy przez aplikacje mobilną Radio 357, która pobierzecie bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Jak zostać patronem Radia 357?

Jak zostać patronem i pomóc Ukrainie?

 1. Przejdź do serwisu Patronite korzystając z mojego linku polecającego.
 2. Zarejestruj się lub zaloguj.
 3. Wyszukaj Radio 357 w serwisie Patronite.
 4. Wybierz dowolny próg wsparcia – zaczynają się już od 10 zł. 
 5. Zostań patronem.

I już :) 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Radio 357