L’Oreal Brow Magic wydrukuje brwi z pomocą iPhone’a

Nowe urządzenie Brow Magic firmy L’Oreal może drukować brwi na dowolnej twarzy za pomocą dołączonej aplikacji na iPhone’a.

L'Oreal Brow Magic

Opracowane przez L’Oreal we współpracy z firmą technologiczną Prinker urządzenie o nazwie Brow Magic, pomaga ludziom stworzyć spersonalizowany wygląd brwi bez konieczności korzystania z profesjonalnych usług. Jest to podręczne urządzenie z 2400 dyszami, które zapewniają rozdzielczość drukowania do 1200 dpi, co pozwala uzyskać rezultaty w kilka sekund. L’Oreal ma technologię rozszerzonej rzeczywistości o nazwie Modiface, która skanuje twarz osoby i przedstawia zalecenia dotyczące mikrobladingu, mikrocieniowania i efektów wypełniania.

Sprawdź też: Apka „Color Match NEONAIL” do przymierzania „paznokci”

Aby rozpocząć, osoba może otworzyć aplikację L’Oreal Brow Magic i zeskanować swoją twarz za pomocą czytnika brwi Modiface. Następnie wybiera pożądany kształt, grubość i efekt, a następnie przeczesuje brwi podkładem L’Oreal.

Następnie jednym ruchem należy przesunąć drukarkę Brow Magic wzdłuż brwi i nałożyć lakier nawierzchniowy, aby zachować nadrukowaną aplikację. L’Oreal twierdzi, że nadruk na brwiach można łatwo usunąć za pomocą standardowego zmywacza do makijażu.

L'Oreal Brow Magic
L’Oreal Brow Magic – nakładanie (drukowanie brwi)

Firma spodziewa się, że Magic Brow zostanie wprowadzony na rynek w 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: L’Oreal | Apple Insider