JBL Tour Pro 2 z ekranem dotykowym na etui już wiosną!

Słuchawki douszne JBL Tour Pro 2 z ANC, wyposażone w ekrany dotykowe na etui ładującym, trafią do sprzedaży tej wiosny.

JBL Tour Pro 2 - słuchawki douszne, etui z ekranem dotykowym

Jeśli zabierzesz ze sobą takie etui ładujące, możesz sterować słuchawkami bez konieczności korzystania z aplikacji na smartfonie. JBL ujawnił w środę kilka nowych modeli bezprzewodowych słuchawek dousznych, w tym nowy flagowy Tour Pro 2 z ekranem dotykowym zapewniającym dodatkową kontrolę za pomocą „inteligentnego etui”.

Przeczytaj też: Słuchawki JBL Tour 2 Pro mają ekran dotykowy na etui ładującym

„Pierwsze na świecie inteligentne etui do ładowania”, jak nazwała to firma, ma 1,45-calowy ekran dotykowy LED, który umożliwia sterowanie muzyką, eliminacją szumów, połączeniami i powiadomieniami. To sprawia, że ​​nie trzeba korzystać z aplikacji na smartfonie — o ile mamy etui pod ręką.

JBL zapowiedziało bezprzewodowe słuchawki douszne Tour Pro 2 i inne modele na targach CES 2023.

Jako sztandarowe słuchawki douszne marki w rosnącej ofercie, JBL Tour Pro 2 będą zawierały 10-milimetrowe przetworniki, dźwięk JBL Pro, dźwięk przestrzenny, adaptacyjną aktywną redukcję szumów (ANC), tryb dźwięku otoczenia i osiem godzin pracy na baterii (10 godzin bez ANC) — czytamy w komunikacie prasowym firmy.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, w pełni naładowane etui zapewnia trzykrotnie dłuższą żywotność samych wkładek dousznych, łącznie od 24 do 30 godzin, w zależności od korzystania z ANC. Nowe słuchawki obsługują najnowszą wersję Bluetooth 5.3 i są kompatybilne z LE Audio.

Opcje dostosowywania

JBL, spółka zależna Samsunga, używa systemu o nazwie Personi-fi 2.0 do personalizacji za pomocą aplikacji na iOS-a i Androida. Można go użyć do dostosowania profili audio. Ponadto można uzyskać najlepsze dopasowanie za pomocą testu kanału słuchowego, który jest funkcją podobną do tego, co Apple oferuje w słuchawkach AirPods Pro 2. generacji.

Słuchawki douszne JBL Tour 2 Pro w dwóch wersjach kolorystycznych
Słuchawki douszne JBL Tour 2 Pro w dwóch wersjach kolorystycznych | fot. JBL

Słuchawki JBL, które są odporne na pot na poziomie IPX5, obejmują sześć mikrofonów z technologią VoiceAware firmy JBL do połączeń. Producent powiedział, że słuchawki mają konstrukcję „owalnej rurki” i wiele rozmiarów końcówek dousznych, co zapewnia dobre dopasowanie.

Słuchawki douszne Tour Pro 2 trafią do sprzedaży wiosną 2023 roku w kolorach czarnym i szampańskim. Można spodziewać się, że zapłacimy za nie ok. 1100 zł w momencie premiery.

Inne nowe lub zaktualizowane słuchawki douszne JBL

Oprócz Tour Pro 2, JBL zaprezentował wiele innych nowych lub odświeżonych słuchawek dousznych przed gigantycznym pokazem technicznym CES, który rozpoczyna się w czwartek w Las Vegas.

Obejmują one trzy zestawy słuchawek dousznych w cenie 99 USD z harmonogramem wydania w czerwcu 2023 roku. Są to Tune Buds, Tune Beam stick buds i Tune Flex otwarte słuchawki douszne z pałąkami (99 USD). Firma planuje również wypuścić kilka budżetowych modeli słuchawek.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: JBL | Cult of Mac