„Fundacja” powróci z 2. sezonem latem 2023 roku

Serwis streamingowy Apple TV Plus udostępnił zapowiedź drugiego sezonu serialu „Fundacja” – epopeja science-fiction powróci latem 2023 roku.

2. sezon serialu „Fundacja” ([Foundation”) na Apple Tv+ latem 20223 r.

Serwis Apple TV Plus opublikował właśnie zapowiedź długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu Fundacji (tyt. oryg. Foundation), przebojowego serialu science-fiction opartego na powieściach Isaaca Asimova. Fani serialu z niecierpliwością czekali na jakiekolwiek informacje na temat nowego sezonu, a ta zapowiedź nie zawodzi. Krótki zwiastun zawiera przebłyski nowych postaci, więcej stworzeń i pokaz oszałamiających efektów specjalnych, od których serial rozpoczął się w pierwszym sezonie.

Zobacz też: W 2023 roku czekamy na te seriale i filmy science-fiction/fantasy

Możesz obejrzeć zwiastun drugiego sezonu Foundation poniżej. Apple informuje w opisie, że „drugi sezon rozpocznie się latem 2023 r.”

Ten zwiastun tylko zwiększył emocje związane z nowym sezonem, którego premiera jest zaplanowana na Apple TV Plus jeszcze w tym roku. Apple twierdzi, że drugi sezon będzie miał premierę latem, ale nie podał bardziej szczegółowego harmonogramu.

Fundacja opowiada historię dr. Hari Seldona – po tym, jak „przewiduje zbliżający się upadek Imperium, on i grupa lojalnych wyznawców wyruszają w najdalsze zakątki galaktyki, aby założyć Fundację, próbując odbudować i zachować przyszłość cywilizacji”.

W międzyczasie fani mogą ponownie obejrzeć pierwszy sezon, który jest dostępny na Apple TV Plus. Usługa przesyłania strumieniowego jest dostępna na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Jest również dostępna na Fire TV, Xbox, Playstation i Smart TV (także z systemem Android TV i Google Tv). Można też oglądac serial przez przeglądarkę na komputerze PC.

Jeśli jeszcze nie widzieliście Fundacji, obejrzyjcie poniżej oficjalny zwiastun drugiego sezonu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+