„Dynamic Notch: Wallpaper App” tapetami ustraja Dynamiczną Wyspę

Nowa aplikacja „Dynamic Notch: Wallpaper App” do tapet urozmaici specjalnymi motywami Twojego iPhone’a 14 Pro z Dynamiczną Wyspą.

Dynamic Notch: Wallpaper App

Generacja smartfonów iPhone 14 Pro to pierwszy model smartfona od Apple’a, który może wyświetlać także interaktywne elementy w wycięciu u góry ekranu – tzw. Dynamiczna Wyspa (ang. Dynamic Island). Zespoły deweloperskie również ją wykorzystują i tworzą ekscytujące możliwości wykorzystania Dynamicznej Wyspy – również za pomocą dynamicznych tapet. Dzięki aplikacji mobilnej Dynamic Notch: Wallpaper App tapetami ustroisz Dynamiczną Wyspę – za pomocą apki można tworzyć odpowiednie obrazy tła i ciekawe projekty dla nowego elementu iPhone’ów.

Zobacz też: Błazenki powróciły na iPhone’a pod iOS 16

Aplikacji na iPhone’a jest w zasadzie bezpłatne i zawiera już kilka tapet i dynamicznych projektów wysp. Jeśli chcesz odblokować wszystko, możesz kupić pełną wersję jako zakup w aplikacji za 17,99 zł. Dynamic Notch zajmuje około 89 MB, wymaga systemu iOS 13.0 lub nowszego i działa w języku angielskim.

Programista Deepansh Jagga zaprezentował swoją nową aplikację do tapet na iPhone’a w serwisie Reddit na początku tego miesiąca. Jak sama nazwa wskazuje, Dynamic Notch to zestaw polecanych tapet, którym można nadać dodatkowy projekt dla Dynamicznej Wyspy, a następnie zapisać je na iPhonie. Co ciekawe, istnieją nie tylko konkretne projekty dla iPhone’a 14 Pro i Pro Max, ale także dla wycięcia (notacha) starszych modeli iPhone’a.

Dlatego przy pierwszym uruchomieniu Dynamic Notch musisz również wybrać własny model iPhone’a, a następnie zostaną wyświetlone odpowiednie projekty. Deweloper twierdzi, że dostępnych jest ponad 50 projektów dla Dynamic Island i ponad 90 kreacji dla wycięcia. Na początku wybierasz jedną z prezentowanych tapet lub ładujesz jedną z biblioteki zdjęć, a następnie w drugim kroku możesz wybierać spośród odpowiednich projektów dla Dynamic Island lub Notch. Dostępne są zabawne opcje, takie jak plaster, sylwetka Batmana lub rozciągnięty jamnik, ale także kolory gradientu, pies, kot, kontury miasta lub startujący samolot.

Po znalezieniu i połączeniu odpowiedniej tapety i projektu dla Notcha lub Dynamicznej Wyspy możesz zapisać ukończoną pracę w bibliotece zdjęć i jak zwykle użyć jej jako tapety. Aplikacja dostaje obecnie tylko 2,3 z 5 gwiazdek w App Store, czego osobiście nie rozumiem. Wiele motywów i tapet jest już dostępnych za darmo, jeśli chcesz więcej, możesz kupić pełną wersję bez subskrypcji i ukrytych kosztów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: AppGefahren