2 odcinki serialu „Mój agent” już 25 grudnia w Playerze

Nowy serial „Mój agent” zadebiutuje z dwoma odcinkami już od 25 grudnia 2022 roku w Playerze!

Serial „Mój agent” od 25 grudnia 2022 roku w Playerze

Na zbliżające się święta Player przygotował wyjątkową niespodziankę. Pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia 2022 roku) zostaną udostępnione aż dwa pierwsze odcinki nowej produkcji Player Original Mój agent. Serial przedstawia kulisy pracy agencji aktorskiej, której klientami są największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. W pierwszym odcinku wystąpi Magdalena Cielecka, w drugim Danuta Stenka oraz Grażyna Szapołowska.

Przeczytaj też: 10 premier Player Original do końca 2023 roku!

Jak przekazać sławnej aktorce, że nie zostanie zaangażowana do wymarzonej hollywoodzkiej produkcji? Czy istnieje sposób, by pogodzić zwaśnione od dawna dwie gwiazdy filmu i teatru? W jaki sposób zmusić parę aktorów, którzy nie lubią się prywatnie do zagrania zakochanych? Najlepsi agenci mają swoje sposoby, by okiełznać najbardziej wymagające i kapryśne gwiazdy.

Praca w agencji aktorskiej może wydawać się zajęciem niezwykle atrakcyjnym i prestiżowym. Plany zdjęciowe, konferencje prasowe, czerwone dywany, wywiady, bankiety. Codzienna współpraca z największymi gwiazdami wygląda jednak nieco inaczej. Negocjowanie kontraktów, rozwiązywanie konfliktów, dyspozycyjność przez całą dobę. Agent nie ma łatwego życia, ale dla swoich klientów jest w stanie zrobić niemal wszystko. Jak wygląda jego praca i czy największe gwiazdy są naprawdę takie jak opisują je media?

O kulisach pracy w agencji aktorskiej opowiada serial Mój agent. W każdym odcinku gościnnie wystąpi inna gwiazda, która zagra samą siebie.  W pierwszym sezonie będą to Magdalena Cielecka, Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska, Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr, Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski.

Obejrzyj zwiastun an YouTubie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN Media