„Różowe lata 90.” już w styczniu 2023 roku na Netfliksie

Zobacz oficjalny zwiastun serialu „Różowe lata 90.” – sprowadzi fanów „Różowych lat 70.” z powrotem do piwnicy już na początku 2023 roku.

„Różowe lata 90.” - serial Netflix (2023)

Prawie ćwierć wieku po premierze serialu Różowych lat 70. (tyt. oryg. That ’70s Show) z 1998 roku, w końcu pojawił się długo oczekiwany zwiastun jego spin-offu – Różowe lata 90. (tyt. oryg. That ’90s Show). Gwiazdy oryginalnego serialu ponownie spotkały się na ekranie w 10-odcinkowym spinoffie Netflixa, którego akcja toczy się latem 1995 roku i opowiada o losach córki Erica i Donny – Leii Forman (w tej roli Callie Haverda), która odkrywa dziwactwa Point Place, podczas wizyty u swoich dziadków, Kitty (Debra Jo Rupp) i Reda (Kurtwood Smith).

Zobacz też: Trailer „Gen V” wygląda równie krwawo, jak oryginalny serial

Rupp, teraz w wieku 71 lat, i Smith, teraz 79-latek, są powracającymi gwiazdami w nowej serii. W nowym zwiastunie rodzice Erica nadal wygodnie siedzą w swoim domu w Wisconsin, który został odpowiednio umeblowany jak na tamte czasy — i mają na głowie nowych młodych chuliganów.

Topher Grace i Laura Prepon ponownie wcielą się w role odpowiednio Erica i Donny, z oczekiwanymi gościnnymi występami gwiazd oryginalnego serialu, Ashtona Kutchera, Milii Kunis i Wilmera Valderrama.

Powrót na plan był naprawdę nostalgiczny – powiedział Kutcher w rzmowie z Variety w lipcu. To ci sami ludzie, którzy stworzyli „That 70s Show”, więc było to dość dziwne”.

Nowe twarze w serialu to Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi i Sam Morelos.

Serial Różowe lata 90. Netflixa będzie utrzymany w charakterystycznym stylu swojego poprzednika jako komedia z wieloma kamerami, wspomagany przez powrót twórców oryginalnych seriali Bonnie Turner i Terry Turner, a także ich córki Lindsey. Producent serialu Różowe lata 70., Gregg Mettler, pełni rolę showrunnera.

Serial Różowe lata 90. zadebiutuje w serwisie Netflix 19 stycznia 2023 roku

Obejrzyj pełny i jeszcze gorący zwiastun! Ja już nie mogę się doczekać!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | The Variety