Samsung wprowadza etui z motywem Pokémon dla Galaxy Z Flip 4, Watch 5 i Galaxy Buds

Najnowsze urządzenia Samsunga otrzymują nowe oficjalne akcesoria – pojawiły się nowe projekty Star Wars i Pokémon dla Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 i Galaxy Buds.

Samsung Pokemon GO Edition 2022

Firma Samsung wprowadziła na rynek nowe etui pierścieniowe z motywem Gwiezdnych Wojen do Galaxy Z Flip 4, a także nowy pasek, którego można używać z etui z paskiem Flip 4. Obudowa ma świąteczny motyw z pomarańczowymi i białymi kolorami, które obejmują szturmowców, Gwiazdę Śmierci i Gwiezdne Niszczyciele za 39,99 USD. Tymczasem pasek ma świątecznego Sokoła Millennium za 19,99 USD.

Zobacz też: Samsung wprowadza Galaxy Z Flip 3 Pokémon Edition

Kolejna kombinacja etui i paska do Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 4 nadaje korpusowi zegarka biało-pomarańczowy motyw, a skórzany pasek naśladuje wygląd etui Flip 4. Istnieją opcje zarówno dla zegarków 40 mm, jak i 44 mm, ale nie dla Galaxy Watch 4 Classic ani Galaxy Watch 5 Pro. Obie opcje kosztują 49,99 USD.

Wreszcie, jest też nowa świąteczna skrzynka Gwiezdnych Wojen ze szturmowcem, która kosztuje 49,99 USD. Działa z Galaxy Buds Live, Buds 2 i Buds 2 Pro.

26 grudnia Samsung wprowadzi etui z motywami Pokémon GO do Flip 4 i Galaxy Buds, a także tematyczny pasek do Galaxy Watch 4 i Watch 5. Ceny są takie same, ale te etui nie mają żadnych świątecznych zwrotów akcji.

Samsung Star Wars Edition 2022

Z pewnością najlepszą częścią kolekcji jest etui Pokéball do Samsung Galaxy Buds (Live, 2 i 2 Pro), ale reszta kolekcji z pewnością przyciągnie wzrok fanów Pokémonów. Seria będzie dostępna na stronie internetowej Samsunga 26 grudnia 2022 roku. Samsung twierdzi, że będą one dostępne w „ograniczonych ilościach”.

Samsung Pokemon GO Edition 2022

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung | 9TO5Google