HD MoGo 2 Pro zadebiutuje na targach CES 2023

Firma XGIMI zapowiada swojego nowego przenośnego projektora MoGo 2 Pro, który ma zostać zaprezentowany na targach CES 2023.

Przenośny projektor MoGo 2 Pro firmy XGIMI (biały)

Nowy przenośny projektor MoGo 2 Pro firmy XGIMI z DLP Full HD – ma 6,54 cala wysokości i waży 2,2 funta (0,99 kg). Zgłoszono, że jest w stanie rzucać obrazy o przekątnej 200 cali, obsługuje HDR10 i może emitować ponad 350 lumenów ISO. Obecnie dostępny w sprzedaży model działa pod systemem Android TV, jest wyposażony w dwuzakresowe Wi-Fi, ma port HDMI z ARC, może być zasilany z gniazdka sieciowego lub działa przez 2,5 godziny na samej baterii, ma 16 GB wbudowanej pamięci masowej i głośniki Harman Kardon, obsługujące Dolby Audio. XGIMI nie wyszczególniło takich specyfikacji dla nadchodzącego modelu, ale można założyć, że będą one zbliżone lub lepsze niż dotychczasowy model.

Zobacz też: AUN ET50S to niewielki projektor do kina domowego

Nowy MoGo jest wyposażony w najnowszą iterację technologii inteligentnej adaptacji ekranu (ISA) XGIMI, która zasadniczo łączy wszystkie łatwe w użyciu funkcje pod jednym sztandarem – z ulepszonym autofokusem i korekcją trapezu, a także nowymi inteligentnymi zabezpieczeniami oczu, łączącymi automatyczne regulacja wyświetlanego obrazu w celu uwzględnienia przeszkód oraz funkcej dopasowującą krawędzie wyjściowe do ekranu w celu łatwej konfiguracji.

ISA 2.0 wykorzystuje niestandardowy czujnik 3D ToF, aby pomóc „stworzyć idealny obraz w każdej sytuacji” szybciej niż pierwsza generacja, a większość regulacji odbywa się bez wpływu na wrażenia wizualne.

Chociaż XGIMI nie ujawniło cen na tym etapie, MoGo 2 Pro jest wprowadzany jako projektor klasy podstawowej, więc miejmy nadzieję, że przekłada się to na stosunkowo tani sposób na zabranie ze sobą rozrywki filmowej w podróż (model MoGo Pro jest obecnie wyceniany na ok. 399 USD ). Osoby biorące udział w targach CES 2023 w Las Vegas, które odbędą się 5 stycznia 2023 roku, będą mogły z bliska przyjrzeć się projektorowi na stoisku firmy.

Przenośny projektor MoGo 2 Pro firmy XGIMI (czarny)
Przenośny projektor MoGo 2 Pro firmy XGIMI (czarny)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: XGIMI | New Atlas