„Świąteczny duch” podobno jest wielkim hitem na Apple TV+

Apple twierdzi, że jego musical z Ryanem Reynoldsem i Willem Ferrellem, pt. „Świąteczny duch”, to jego największy jak dotąd film.

„Świąteczny duch” Apple TV+

Jak donosi Deadline, wydaje się, że firma będzie mieć na swoim koncie dwa duże hity na zakończenie roku. Chociaż firma nigdy nie podaje konkretnych liczb, zapowiedziano, że Świąteczny duch (tyt. oryg. Spirited) – nowy świąteczny musical z udziałem Ryana Reynoldsa, Willa Ferrella i Octavii Spencer, „pobił rekordy, stając się największym filmem wszech czasów na platformie”.

Zobacz też: „Oddział specjalny Echo 3” już na Apple TV+

Świąteczny duch opowiada historię Ghost of Christmas Present (Will Ferrell), który w każdą Wigilię wybiera jedną mroczną duszę, która ma zostać zreformowana przez wizytę trzech duchów. Ale w tym sezonie wybrał złego Scrooge’a. Clint Briggs ( Ryan Reynolds) odwraca sytuację swojego upiornego gospodarza, dopóki Present nie zacznie analizować swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Po raz pierwszy „Opowieść wigilijna” jest opowiedziana z perspektywy duchów w tej przezabawnej muzycznej wersji klasycznej opowieści Charlesa Dickensa .

Chociaż Świąteczny duch może być największym filmem, jaki widział ten serwis streamingowy, nie jest jedynym, który pobił rekordy platformy. Źródła w firmie podały, że Wyzwolenie (tyt. oryg. Emancipation), nowy dramat w reżyserii Antoine’a Fuqua, z Willem Smithem w roli głównej, „przyciągnął +27% nowych widzów do Apple TV+ i stał się filmem nr 1 na całym świecie, w tym w Meksyku, Brazylii, Kanadzie, Australii , Włoszech, Francji, Niemczech i Korei”.

Obejrzyj zwiastun filmu „Świąteczny duch”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | iMore