JMGO prezentuje projektory N1 Pro i N1 Ultra z logo Leica

JMGO ogłosiło nowy zestaw projektorów po wydaniu O1, O1 Pro i U2 – tym razem firma wypuściła N1 Pro i N1 Ultra, które wyglądają identycznie i są sprzedawane w Chinach odpowiednio.

JMGO N1 Pro / N1 Ultra (Leica)

Firma JMGO wprowadziła N1 Pro i N1 Ultra – nową parę projektorów, które na razie są dostępne wyłącznie w Chinach. JMGO nie potwierdziło żadnego modelu w swoich globalnych kanałach mediów społecznościowych, więc podejrzewamy, że żaden z nich nie jest jeszcze gotowy do wydania poza Chinami. Jeśli tak się stanie, spodziewaj się, że JMGO będzie szukać finansowania społecznościowego za pośrednictwem platform takich jak Indiegogo, zanim ostatecznie sprowadzi projektory do Amazona.

Zobacz też: Tani projektor AUN PH30S dostępny na całym świecie

Według JMGO, N1 Pro i N1 Ultra wykorzystują optykę Bonfire OS i Leica. Jednak ta para oferuje różne szczytowe jasności i rozdzielczości. W szczególności, podczas gdy N1 Pro osiąga szczyty przy 1080p i 3200 ANSI lumenów, N1 Ultra osiąga 4K i 4000 ANSI lumenów. Oba projektory opierają się jednak na 0,47-calowych chipach DMD, co oznacza, że N1 Ultra nie może natywnie wyświetlać 4K.

Niezależnie od tego, N1 Pro i N1 Ultra oferują systemy głośników o mocy 20 W, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci, a także łączność HDMI 2.1 i Wi-Fi 6. Port HDMI 2.1 pary może obsługiwać tylko starszy standard HDMI 2.0, który może być teraz sprzedawany jako HDMI 2.1.

Prawdopodobnie jednym z największych atutów obu projektorów są wbudowane stojaki, które powinny ułatwić zmianę ich położenia w razie potrzeby. JMGO twierdzi, że oba projektory można obracać o 360° na swoich stojakach, zapewniając jednocześnie regulację wysokości w zakresie 135°.

JMGO N1 Ultra

Obecnie N1 Pro kosztuje 6499 CNY (~932 USD), a N1 Ultra kosztuje 8999 CNY (~1291 USD).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: JMGO | NotebookCheck