Play i UPC wprowadzają nowe kanały do oferty

PLAY NOW, PLAY NOW TV wzbogacają się o kanały TBN Polska, Current Time oraz Biznes24, a do UPC – TBN Polska, Current Time, 13 Ulica, SCI FI, E! Entertainment oraz TeenNick.

Nowe kanały w Play i UPC (grudzień 2022)

Najwięcej korzyści z połączenia sił Play oraz UPC odczują ich klienci! Tym razem w postaci dodatkowych kanałów, które trafiają do ofert telewizji obu operatorów. Długie zimowe wieczory to świetny czas na to, aby zapoznać się z ofertą ich propozycji programowych. Co ważne – nowe kanały w pakietach nie powodują zmiany opłat, co oznacza jeszcze więcej programów w obecnej, atrakcyjnej cenie.

Nowe kanały w Play

Nowoczesna telewizja Play to komfort oglądania materiałów gdziekolwiek jesteś. Szeroka dostępność od aplikacji na smartfony, tablety, przystawki telewizyjne czy SmartTV, przez www.playnow.pl aż po dekoder 4K pozwala na dopasowanie stylu oglądania do preferencji i posiadanych urządzeń. Użytkownicy PLAY NOW i PLAY NOW TV w grudniu zyskali dostęp do nowych kanałów:

  • TBN Polska – w pakiecie Podstawowym,
  • Biznes24 – w pakiecie News,
  • Current Time – w pakiecie Start (PLAY NOW TV) oraz Podstawowym (PLAY NOW).

Zobacz też: Play daje nawet 1400 GB na rok

Nowe kanały w UPC

UPC proponuje swoim klientom bogatą ofertę cyfrowej rozrywki na dekoderze 4K Teraz do wachlarza dostępnych programów dodaje aż 6 nowych! Są to:

  • TBN Polska – w pakiecie Select,
  • Current Time – w pakiecie Start,
  • TeenNick – w pakiecie Max,
  • 13 Ulica – w pakiecie Max,
  • SCI FI – w pakiecie Max,
  • E! Entertainment – w pakiecie Max.

Co więcej, kanały 13 Ulica, SCI FI, E! Entertainment będą dostępne bez dodatkowych opłat także dla posiadaczy pakietu Select w ramach okna otwartego aż do 31 stycznia 2023 roku.

Opisy nowych kanałów

Nowe kanały w Play i UPC (grudzień 2022)

13 Ulica to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią w tle. Kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysł przestępców lub po prostu poczuć strach. To tutaj obejrzeć można seriale takie jak: „Mordercze rodzeństwa”, „Agenci NCIS: Los Angeles”, czy najnowszy sezon serialu „Chicago P.D.”.

Kanał telewizyjny SCI FI dostarcza ekscytującą i wciągającą rozrywkę dla fanów gatunku w każdym wieku. Wraz z uznanymi produkcjami science-ficition, hitami filmowymi czy serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody, SCI FI otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni. Wyświetla seriale, takie jak „DC’s Legends of Tomorrow”, diaboliczną laleczkę „Chucky”, czy podróżujących w czasie „Podróżników”. Nie brakuje tu również filmowych hitów, takich jak: „Mumia”, „Królewna Śnieżka i Łowca”, „Siódmy syn”.

E! Entertainment to kanał pełen inspirujących i ciekawych osobowości, który prezentuje trendy ze świata mody, filmu, muzyki, sztuki oraz barwnego życia Hollywood. Relacje z czerwonych dywanów, programy reality show z gwiazdami oraz codzienna porcja najnowszych informacji ze świata rozrywki i popkultury – to wszystko czeka na widzów E!. Wśród pozycji programowych znajdują się m.in.: „Plastyczna fuszerka”, „Nagrody People’s Choice”, „Szczere rozmowy z Laverne Fox” czy „Starcie celebrytów”.

TeenNick należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do nastolatków w wieku 10-16 lat. Jest to pierwszy, a także jedyny na polskim rynku kanał skierowany do tej grupy docelowej. Na ofertę kanału składają się najlepsze seriale fabularne z biblioteki Nickelodeona. Seriale promują pozytywne wartości kluczowe dla pokolenia Z, m.in. takie jak akceptacja różnorodności. TeenNick pokazuje świat oczami nastolatka, jednocześnie dbając o to, by był on wolny od przemocy, bezpieczny i godny zaufania. W ofercie programowej znajduje się wiele seriali komediowych orazulubionych programów oglądanych dotychczas wieczorową porą na Nickelodeon: „Sam&Cat”, „Niebezpieczny Henryk”, „Grzmotomocni”, „iCarly”, „Zagadki Rodziny Hunterów”, „Biuro Ochrony Magii” oraz „Czy Boisz się Ciemności?”.

Biznes24 to kanał poświęcony tematyce finansów osobistych, rynków, gospodarki oraz zarządzania. Biznes24 to kilka godzin programów informacyjnych i publicystycznych na żywo w ciągu tygodnia. Jest również innowacyjną platformą publikacji dla niezależnych twórców treści – blogerów i vlogerów. W ofercie programowej stacji znajdują się autorskie audycje poświęcone finansom osobistym Macieja Samcika – autora bloga Subiektywnie o finansach, o elektronice w biznesie opowiadał będzie Paweł Pilarczyk – twórca serwisu ITbiznes.pl, a o wyzwaniach księgowości dla małych i średnich firm z programu inFakty o firmie tworzonej przez zespół firmy inFakt. Całość dopełniają zagraniczne programy o tematyce biznesowej. Na antenie Biznes24 można także zobaczyć jej współtwórców: Radka Wróblewskiego oraz Romana Młodkowskiego.

Telewizja informacyjna Current Time skierowana do Ukraińców i Rosjan, która przekazuje rzetelne, niekontrolowane przez rząd, informacje. Jest tworzona we współpracy z Radiem Wolna Europa i Głosem Ameryki. Zespół redakcyjny składa się z niezależnych dziennikarzy. W ofercie programowej są m.in.: wiadomości, publicystyka: wywiady, cykliczne magazyny, reportaże, programy dokumentalne, w tym roku stworzono dodatkowe pasmo z bieżącymi informacjami o wydarzeniach w Ukrainie.

Treści TBN Polska są oparte o wartości chrześcijańskie. Oferta programowa to między innymi: inspirujące reportaże, motywujące programy edukacyjne i publicystyczne oraz filmy (dla widzów w każdym wieku). Produkcje, które zachęcają do budowania pozytywnych relacji i dbałości o swój dobrostan. TBN Polska to kanał, który może przemienić Twoje życie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play