Nju komórkowy to cyfrowa usługa za 29 zł/mies.

W ofercie nju mobile można już zamówić cyfrową usługę nju komórkowy, która dostępna jest w aplikacji i na stronie internetowej.

nju komórkowy z aplikacją mobilną

Nowa usługa nju komórkowy z aplikacją mobilną za 29 zł miesięcznie to rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce oraz w roamingu w Strefie UE bez limitu. Także SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w Strefie UE są bez ograniczeń. Użytkownik dostaje 20 GB na start w technologii 5G do wykorzystania w Polsce. Liczba gigabajtów w ofercie nju komórkowy rośnie wraz ze stażem: 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i 60 GB po 2 latach.

To oferta dla osób, które lubią na co dzień wygodę, prostotę i kontrolę wydatków.

Jeśli klient ma już numer w nju mobile l na abonament lub na kartę, staż w sieci jest zapamiętywany przy przenoszeniu numeru do nju komórkowy. Dodatkowo można jeszcze skorzystać z pakietu 5 GB do wykorzystania w roamingu w Strefie UE.

Zobacz też: 7 GB na 7 dni od Orange z okazji Mikołajek

Nowość nju z aplikacją

Nju komórkowy i nju światłowód to nowoczesne oferty dostępne w aplikacji mobilnej, gdzie samodzielnie można zarządzać usługą w smartfonie. Nie ma faktur ani umowy. Za wszystko płaci się z góry i nie więcej niż wynika z wybranej oferty.

Zarządzenie usługą w aplikacji jest intuicyjne, wygodne i bezpieczne. Tak samo jak zakup oferty. Nie trzeba odwiedzać salonu. Wystarczy wejść na nju.pl lub pobrać aplikację nju mobile. Wybrać nowy numer lub przenieść obecny. Konieczne jest jedynie potwierdzenie tożsamości oraz wybór sposobu płatności. Można ją zrobić kartą płatniczą, online lub BLIK-iem.

Zniżka za pakiet dwóch usług 

W nju mobile można łączyć usługi i dostać za to zniżki. Jeśli klient korzysta z nju komórkowy i nju światłowód, zapłaci miesięcznie 3 zł mniej. Zasady działania ofert nju na abonament i nju na kartę pozostają bez zmian. Wszystkie oferty dostępne są na stronie njumobile.pl.

Aplikację nju mobile można ściągnąć ze sklepu Apple Store lub Google Play.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Biuro prasowe Orange