Apple Music Sing będzie napędzać Twoje wieczory karaoke

Usługa Apple Music Sing zostanie uruchomiona na całym świecie jeszcze w tym miesiącu dla abonentów posiadających kompatybilne iPhone’y, iPady lub Apple TV. Oto, co musisz wiedzieć.

Apple Music Sing

Jeśli chodzi o rywalizację między Apple Music a Spotify, ciężko powiedzieć, która usługa jest lepsza. Spotify jest lepszy jeśli chodzi o algorytmy odkrywania i rekomendacji muzyki, jakość rocznych statystyk podsumowań, ciągłość na różnych urządzeniach i nie tylko. Niemniej Apple Music wciąż oferuje wiele zalet, w tym wsparcie na poziomie systemu na urządzeniach firmy, zdecydowanie lepszą obsługę dźwięku bezstratnego i przestrzennego w tej samej cenie itp. Próbując jeszcze bardziej zwabić niezdecydowanych subskrybentów, firma z Cupertino właśnie ogłosiła nową funkcję — Apple Music Sing.

Zobacz również: Program samodzielnej naprawy Self Service Repair także w Polsce!

Apple Music Sing oferuje wiele widoków tekstów do karaoke, aby pomóc fanom przejąć inicjatywę, występować w duetach, śpiewać chórki i nie tylko — wszystko to zintegrowane z niezrównanymi możliwościami tworzenia tekstów w Apple Music. W połączeniu ze stale powiększającym się katalogiem zawierającym dziesiątki milionów najpopularniejszych piosenek z całego świata, Apple Music Sing sprawia, że każdy może łatwo i przyjemnie śpiewać, niezależnie od tego, jak i gdzie chce.

Usługa Apple Music Sing będzie dostępna dla subskrybentów na całym świecie jeszcze w tym miesiącu. Pozwoli użytkownikom iPhone’a, iPada i Apple TV 4K (2022) śpiewać do ulubionych utworów. Ta nowa oferta będzie obsługiwać kilka funkcji, w tym regulowane wokale, teksty w czasie rzeczywistym, wokale w tle i widok duetu.

Oznacza to, że będziesz mógł kontrolować poziomy wokalu utworu, przeglądając animowane teksty, z obsługą utworów z wieloma piosenkarzami. Oprócz tego producent iPhone’a uruchomi 50 specjalnie przygotowanych list odtwarzania, które zawierają niektóre z najpopularniejszych i najbardziej przekonujących utworów z odpowiednią optymalizacją pod kątem nowej funkcji Apple Music Sing.

Apple Music Sing – teksty

Apple nie określa, kiedy dokładnie w grudniu funkcja będzie dostępna. Jednak plotki każą nam sądzić, że iOS 16.2 i iPadOS 16.2 zostaną uruchomione za tydzień lub dwa. Istnieje również duża szansa, że firma doda tę funkcję w wersjach beta, które możemy zobaczyć później.

Czy będziesz używać usługi Apple Music Sing po jej uruchomieniu?

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Newsroom