Elektryczna szczoteczka do zębów Nandme NX-7000 w super cenie!

Soniczna szczoteczka do zębów Nandme NX-7000-W12, którą ładujesz tylko raz w roku teraz w specjalnej cenie 179 zł na Allegro.

Szczoteczka soniczna Nandme NX-7000 z 12 końcówkami na 3 lata

artykuł sponsorowany | informacje producenta

Zbliża się specjalne wydarzenie Nandme Brand Extravaganza na koniec roku. W jednej z bardzo atrakcyjnych promocji dostępna jest soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Nandme NX-7000-W12, którą ładuje się tylko raz w roku – czyli wystarcza na 365 dni szczotkowania. Już od poniedziałku 5 grudnia do piątku 9 grudnia 2022 roku – w okresie kampanii – na Allego można kupić ją wraz z zapasem 12 końcówek po cenie minimalnej 179 zł. To prawdopodobnie ostatnia duża promocja tej marki firmy Xiaomi przed Nowym Rokiem.

1 ładowanie w roku, 365 dni szczotkowania

Model szczoteczki sonicznej Nandme NX-7000 ma bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii. Szczoteczka jest wyposażona w akumulator o dużej pojemności 2600 mAh, z energooszczędną technologią „silnika dźwiękowego centralnej osi” – według producenta jedno naładowanie wystarczy na 365 dni użytkowania. Jest to dobre rozwiązanie dla często podróżujących osób, które mogą nie martwić się o to, że szczoteczka nagle im się rozładuje.

Przeczytaj także: Szczoteczka soniczna Nandme nie bez powodu ma 12 końcówek w komplecie

Elektryczna szczoteczka soniczna Nandme NX7000 jest wyposażona w kabel do ładowania USB-C, taki sam jakiego prawdopodobnie używasz do ładowarki smartfona – więc w razie potrzeby szczoteczkę można doładować tym samym akcesorium.

Szczoteczka soniczna ładowana raz w roku – Nandme NX-7000 z baterią na 365 dni
Szczoteczka soniczna ładowana raz w roku – Nandme NX-7000 z baterią na 365 dni

Potężna moc czyszczenia dla czystszej jamy ustnej

Nandme NX7000 to zaawansowana elektryczna szczoteczka soniczna, która wykorzystuje delikatne wibracje dźwiękowe podczas szczotkowania do czyszczenia zębów z płytki nazębnej i resztek jedzenia. Podczas procesu szczotkowania wykorzystuje do 41 000 wibracji na minutę, skutecznie miesza pastę do zębów z wodą, tworząc delikatną i gęstą pianę, która czyści całą jamę ustną, w tym obszary, których nie można wyczyścić szczoteczką manualną – na przykład przestrzenie międzyzębowe.

15 trybów na różne potrzeby związane ze szczotkowanie

Elektryczna szczoteczka soniczna NX-7000 zapewnia użytkownikom 5 trybów pracy, w tym tryb czyszczenia, delikatny, wybielający, polerowanie i masaż, w połączeniu z 3 intensywnościami daje w sumie 15 trybów szczotkowania, które mogą zaspokoić potrzeby prawie każdej osoby.

Cechy szczoteczki Nandme NX-7000

12 główek szczoteczki – zapas na 3 lata!

Nandme wyposaża każdą elektryczną szczoteczkę soniczną NX-7000 w 12 indywidualnych końcówek, które można wymieniać co 3 miesiące zgodnie z zaleceniami dentysty, co daje łącznie 3 lata użytkowania. Terminowa wymiana końcówek szczoteczki pomaga zachować higienę jamy ustnej i zapobiega zakażaniu ust bakteriami z włosia, podczas długotrwałego użytkowania.

Do 3 lat obsługi posprzedażowej

Nandme oferuje trzyletnią usługę „wymiany wideo”, w ramach której możesz bezpłatnie otrzymać nową soniczną elektryczną szczoteczkę do zębów, nagrywając wideo produktu, jeśli wystąpi problem. W przypadku AliExpress tego typu urządzenia zazwyczaj dają tylko roczną gwarancję.

Urządzenie posiada przypomnienie o zmianie strony podczas szczotkowania. 2 minuty automatycznie zatrzymają szczotkowanie zębów, aby zapewnić zalecany czas szczotkowania. Podczas szczotkowania przypomni Ci o zmianie obszaru szczotkowania za pomocą wibracji, aby w pełni upewnić się, że każda strona jamy ustnej jest czyszczona właściwie.

Gdzie kupić?

W ramach ograniczonej czasowo promocji – 5-9 grudnia 2022 roku możesz kupić ten model szczoteczki w obniżonej cenie. Niezależnie od tego, czy kupisz ją dla siebie, czy podarujesz rodzinie lub przyjaciołom jako prezent świąteczny, elektryczna soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Nandme NX7000 to świetny wybór!

Cena 179 zł dostępna jest z kuponem 20 zł na Allegro. Zakupy od DPhone za minimum 100 zł w kategorii Szczoteczki elektryczne są tańsze o 20 zł. Szczegóły w regulaminie.

Parametry produktu

 • model: NandmeNX-7000
 • kabel do ładowania: USB Type-C
 • silnik: Maglev Sonic Motor Kabel.
 • pojemnośc baterii: 2600 mAh
 • moc: 3 W
 • ładowanie bezpośrednie USB
 • napięcie: 3,7 V
 • hałas: 68 db
 • żywotność baterii: 365 dni

W zestawie

 • szczoteczka do zębów
 • 12 końcówek do szczoteczki
 • kabel do ładowania USB-C
 • podręcznik użytkownika

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

artykuł sponsorowany | informacje producenta