Dziś premiera 2. sezonu „Kulawych koni” w Apple TV+

Szpiegowski thriller – serial „Kulawe konie” powraca z nowym sezonem, który rozpoczyna się dzisiaj w Apple TV+.

„Kulawe konie” „Martwe lwy” - Apple Tv+

W serialu Kulawe konie (tyt. oryg. Slow Horses) występuje Gary Oldman jako Jackson Lamb, weteran-agent MI5 kierujący działem wyrzutków, którzy mają reputację nieudaczników w organizacji. Serial oparty jest na popularnych powieściach Micka Herrona. Do Gary’ego Oldmana dołączają Jack Lowden, Kristin Scott Thomas i Jonathan Pryce w głównej obsadzie.

Każdy sezon Kulawych koni składa się z sześciu odcinków. Sezon pierwszy miał swoją premierę w kwietniu tego roku, co sprawia, że ​​jest to rzadki serial serwisu streamingowego, który debiutuje z dwoma sezonami w tym samym roku kalendarzowym. Co więcej, Apple ma już zielone światło na sezony trzeci i czwarty, które są obecnie w produkcji.

Każdy sezon ściśle śledzi historię opowiedzianą w powieściach Herrona. Drugi sezon obejmuje historię z powieści Martwe lwy (tyt. oryg. Dead Lions), śledzącą spisek z czasów zimnej wojny i powiązania z rosyjskimi agentami.

Pierwsze dwa odcinki 2. sezonu mają premierę w piątek 2 grudnia 2022 roku. Pozostała część sezonu będzie pojawiać się co tydzień do końca miesiąca, a Apple będzie wypuszczać nowy odcinek w każdy piątek.

Data premiery odcinków 2. sezonu:

  • Kulawe konie odcinek 1: 2 grudnia 2022 r.
  • Kulawe konie odcinek 2: 2 grudnia 2022 r.
  • Kulawe konie odcinek 3: 9 grudnia 2022 r.
  • Kulawe konie odcinek 4: 16 grudnia 2022 r.
  • Kulawe konie odcinek 5: 23 grudnia 2022 r.
  • Kulawe konie odcinek 6: 30 grudnia 2022 r.

Aby oglądać serial, nalezy mieć dostęp do subskrypcji Apple TV+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: