Zainstaluj iOS 16.1.2 z poprawkami błędów

Apple wydało uaktualnienie systemu iOS 16.1.2 z ulepszeniami wykrywania wypadków oraz zgodności z operatorami komórkowymi.

Aktualizacja iOS 16.2.1 dla iPhone'a

Firma Apple wydała aktualizację systemu iOS 16.1.2 tylko dla iPhone’ów z ważnymi poprawkami bezpieczeństwa, poprawioną kompatybilnością z operatorami bezprzewodowymi i zoptymalizowanym wykrywaniem awarii dla serii telefonów iPhone 14. Aktualizacja iOS 16.1.2 jest dostępna dla modeli iPhone’ów 8 i nowszych – zawiera ważne poprawki bezpieczeństwa, które Apple przedstawia na swojej stronie z aktualizacjami zabezpieczeń. Inne poprawki obejmują ulepszoną kompatybilność z operatorami sieci komórkowych i optymalizacje wykrywania wypadków w modelach iPhone 14 i iPhone 14 Pro.

Zobacz także: iOS 16.2 w grudniu a iOS 16.3 w lutym przyszłego roku?

Użytkownicy powinni zobaczyć powiadomienie o aktualizacji, która w większości przypadków zostanie zainstalowana automatycznie z dnia na dzień. Jeśli jednak chcesz, aby aktualizacja została zainstalowana od razu, należy ją zainicjować ręcznie.

  • Otwórz aplikację Ustawienia
  • Przewiń w dół i wybierz Ogólne
  • Stuknij Uaktualnienia
  • Wybierz opcję Pobierz i zainstaluj aktualizację oprogramowania

Tego typu małe aktualizacje punktowe systemu iOS dotyczą potencjalnie wyniszczających błędów, które wpływają na działanie aplikacji i systemu operacyjnego. Apple twierdzi, że aktualizacja zawiera ważne aktualizacje zabezpieczeń, dlatego należy ją zainstalować tak szybko, jak to możliwe.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple