„Oddział specjalny Echo 3” już na Apple TV+

Apple TV+ wypuszcza pierwsze trzy odcinki thrillera akcji „Oddział specjalny Echo 3” wcześniej ze względu na Święto Dziękczynienia.

„Oddział specjalny Echo 3” Apple TV+ (serial, 2022)

Serwis Apple TV+ przesunął zwykły piątkowy czas premiery nowych odcinków seriali i udostępnił dziś pierwsze trzy odcinki nowej serii Oddział specjalny Echo 3 (tyt. oryg. Echo 3), w której główne role grają Luke Evans i Michiel Huisman. Serial koncentruje się wokół akcji ratunkowej Amber, genialnej młodej naukowczyni. Ponieważ nikt inny nie wkracza do akcji, weterani wojskowi Bambi i Prince, odpowiednio jej brat i mąż, wyruszają na zdradziecką misję, aby ją zlokalizować i uratować.

Zobacz także: „Shantaram” dobrze się ogląda, ale zmarnowano potencjał

Oddział specjalny Echo 3 oparty jest na wielokrotnie nagradzanym serialu When Heroes Fly, stworzonym przez Omriego Givona i zainspirowanym tytułową powieścią Amira Gutfreunda. Pełen akcji thriller, którego akcja rozgrywa się w Ameryce Południowej, podąża za Amber Chesborough, błyskotliwą młodą naukowczynią. Kiedy Amber znika na granicy kolumbijsko-wenezuelskiej, jej brat Bambi i jej mąż Prince — dwaj mężczyźni z dużym doświadczeniem wojskowym i skomplikowaną przeszłością — starają się ją odnaleźć w wielowarstwowym dramacie osobistym, którego akcja toczy się na tle tajnej wojny.

Amber Chesborough (w tej roli Jessica Ann Collins) bada uzależnienia i jedzie do Kolumbii, aby zbadać, czy halucynogeny mogą pomóc w leczeniu nałogów. Jednak zostaje schwytana przez rebeliantów gdzieś na granicy kolumbijsko-wenezuelskiej. Kiedy żaden urzędnik nie pomoże jej szukać, naturalnie jej krewni z rodowodem Sił Specjalnych wyruszają, aby ją odnaleźć.

Jak oglądać „Oddział specjalny Echo 3”?

Serial jest oryginalnym dziełem Apple’a, co oznacza, że ​​jest dostępny tylko w serwisie Apple TV+. Aby obejrzeć film, potrzebujesz subskrypcji Apple TV+.

Apple TV+ można oglądać za pomocą aplikacji Apple TV dostępnej na różnych platformach, w tym na urządzeniach Apple’a, takich jak dekoder Apple TV 4K, Roku stick, Amazon Fire Stick, Comcast Xfinity, wielu inteligentnych telewizorów z Android Tv i Google TV i nie tylko. Możesz także oglądać w przeglądarce internetowej na komputerze PC pod adresem tv.apple.com.

Daty premiery odcinków

Pierwsze trzy odcinki Oddziału specjalnego Echo 3 są już dostępne od środy 23 listopada 2022 roku. Pozostała część sezonu będzie debiutować co tydzień, w każdy piątek do 13 stycznia 2023 roku.

  • odcinek 1-3: 23 listopada 2022 r.
  • odcinek 4: 2 grudnia 2022 r.
  • odcinek 5: 9 grudnia 2022 r.
  • odcinek 6: 16 grudnia 2022 r.
  • odcinek 7: 23 grudnia 2022 r.
  • odcinek 8: 30 grudnia 2022 r.
  • odcinek 9: 6 stycznia 2023 r.
  • odcinek 10: 13 stycznia 2023 r.

Oddział specjalny Echo 3 dołącza do rosnącego katalogu filmów i seriali telewizyjnych Apple TV+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+