Dźwięk we wszystkich kolorach – słuchawki gamingowe Teufel Zola

Firma Teufel zaprezentowała nowy model słuchawek gamingowych – ZOLA. Charakteryzują się 40-milimetrowymi przetwornikami HD, cyfrowym dźwiękiem przestrzennym 7.1 oraz możliwością personalizacji dzięki wymiennym akcesoriom w różnych wariantach kolorystycznych.

Słuchawki Teufel Zola - wszystkie kolory

Znajdujące się w słuchawkach ZOLA 40-milimetrowe przetworniki zapewniają szerokie pasmo przenoszenia dźwięku w jakości HD. Przestrzenne brzmienie 7.1 jest realizowane dzięki technologii DTS Headphone: X®2.0 i pozwala graczowi w pełni zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo połączenie USB gwarantuje bezstratną, cyfrową transmisję dźwięku przez procesor DSP. Dobra komunikacja z drużyną jest często decydującym czynnikiem w grze. Dlatego w słuchawkach ZOLA zastosowano  mikrofon kondensatorowy HD o charakterystyce kierunkowej, który gwarantuje dobrą jakość rozumienia mowy, nawet w głośnym otoczeniu.

Słuchawki ZOLA w kolorowej odsłonie

Słuchawki gamingowe ZOLA marki Teufel są dostępne w dwóch podstawowych kolorach Dark Gray i Light Gray. Oba można połączyć z akcesoriami (osłona na mikrofon, nauszniki i nakładki), które są dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych: Coral Red, Golden Amber, Grape&Aqua oraz Teal&Lime. Każdy element jest dostępny osobno. Dzięki temu użytkownik może stworzyć aż dwanaście kolorystycznych wersji słuchawek.

Zobacz też: Słuchawki Teufel AIRY SPORTS TWS na każde uszy?

Funkcjonalność w praktyce

Słuchawki ZOLA świetnie sprawdzą się także podczas codziennego użytku. Kabel połączeniowy w słuchawkach jest zabezpieczony zamkiem bagnetowym, dzięki czemu jego odporność na uszkodzenia jest zwiększona. Pilot inline, pozwala na szybką regulację poziomu głośności i włączenia lub wyłączenia mikrofonu. Znajdujący się w zestawie kabel audio z wtyczką mini jack umożliwia podłączenie słuchawek do większości rodzajów urządzeń, takich jak konsole, tablety czy smartfony.

Teufel Zola - czarne

Teufel Audio Center 

Wraz z programem Teufel Audio Center komputerowi gracze otrzymają dostęp do licznych możliwości regulacji dźwięku i mikrofonu takich jak zaawansowany equalizer czy funkcja Magic Voice Zintegrowana w kluczu sprzętowym (USB-Dongle) karta dźwiękowa umożliwia korzystanie z technologii DTS Headphone: X®2.0 dając dostęp do dźwięku w formacie 7.1. 

Cena i dostępność

Zestaw słuchawkowy do gier ZOLA jest dostępny na stronie firmy Teufel w cenie 599 zł. Aby zapewnić użytkownikom szeroką możliwość personalizacji, firma Teufel oferuje nakładki w cenie 94 zł oraz zestaw składający się z nauszników i osłony na mikrofon w cenie 119 zł.  Akcesoria dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Teufel