Vectra Black Friday 2022 już się rozpoczął

Black Friday w Vectrze to promocje na internet, telefonię komórkową, a dla obecnych klientów m.in. zwiększenie prędkości z Netflixem w prezencie.

Vectra Black Friday 2022

Vectra przygotowała specjalną ofertę Black Friday Weeks, z której już teraz mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. W ramach usług telefonii komórkowej operator proponuje plan Bezlimit 10GB w specjalnej cenie od 14,99 zł/mies. lub plany 30GB i 60GB w niższych cenach i z dostępem do HBO MAX na 6 miesięcy. Na łowców okazji czekają także promocyjne oferty z superszybkim Internetem światłowodowym do 600 Mb/s lub 1,2 Gb/s w pakiecie z dekoderem TV Smart 4K BOX umożliwiającym oglądnie nie tylko telewizji, ale i serwisów streamingowych i innych aplikacji na telewizorze.

Zobacz też: Apple zapowiada Dni Okazji na Black Friday i Cyber Monday

Od piątku, 18 listopada 2022 roku, nowi klienci decydujący się na wybór usług operatora, mogą skorzystać z promocji Black Friday Weeks, w ramach której Vectra oferuje nowym klientom plany telefonii komórkowej w atrakcyjnych cenach. Plan Bezlimit 10GB już od 14,99 zł/mies., a użytkownicy którzy zakupią wyższy plan Bezlimit 30GB (24,99 zł/mies.) lub Bezlimit 60GB (34,99 zł/mies.) otrzymają dostęp do platformy HBO MAX oferującej bogatą bibliotekę produkcji uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz HBO Max Original, na 6 miesięcy w prezencie.

W ramach Black Friday Weeks, super szybki Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s będzie dostępny w promocyjnej cenie 69,99 zł/mies., z dekoderem TV Smart 4K BOX, umożliwiającym korzystanie
z popularnych serwisów streamingowych, treści VOD, różnorodnych aplikacji ze sklepu Google Play oraz wielu gier (z opcją podłączenia gamepadów). To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają szybkiego i wygodnego dostępu do szerokiego wyboru treści oraz najlepszej rozrywki, niezależnie od miejsca w którym aktualnie się znajdują. Urządzenie TV Smart 4K BOX otrzymają też klienci, którzy zdecydują się na internet z szybkością do 600 Mb/s w promocyjnej cenie 59,99 zł/mies.W ramach powyższych ofert, klienci będą mieli również dostęp do 45 kanałów TV w pakiecie.

W ofercie Black Friday Weeks nie zabrakło także propozycji dla obecnych klientów Vectra. Za 29,99 zł/mies., mogą oni zwiększyć prędkość swojego Internetu o dwa poziomy, czyli np. z 150 Mb/s do 600 Mb/s, dodatkowo otrzymując w prezencie dostęp do serwisu Netflix na cały okres trwania umowy. Natomiast podwyższenie prędkości tylko o jeden poziom to koszt od 5 zł/mies. Obecni klienci operatora otrzymają także możliwość skorzystania z Pakietów Premium, obejmujących kanały HBO, CANAL+ i Eleven Sports, bez jakichkolwiek opłat przez pierwsze 6 miesięcy.

Vectra Black Friday 2022 - pakiety TV
Vectra Black Friday 2022 – pakiety TV

Niespodzianki czekają również na stronie internetowej Vectry, gdzie użytkownicy znajdą wyjątkowe oferty z dwukrotnie wyższą prędkością w tej samej cenie. Osoby, które zdecydują się na zakup usług operatora online, wybierając Internet o prędkości do 600 Mb/s zapłacą 49,99 zł/mies.

Black Friday Weeks w Vectra rozpoczyna się 18 listopada br. i potrwa do 28 listopada br. do godz. 23:59.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Vectra