Zgarnij 8 GB za gole w Orange

Reprezentacja Polski zwyciężyła w meczu towarzyskim z Chile – z tej okazji Orange przygotował dla swoich abonentów darmowe 8 GB internetu.

GB za gole w Orange: Polska - Chile

Wczoraj reprezentacja Polski w piłce nożnej zwyciężyła w meczu towarzyskim z Chile 1:0. Z tej okazji Orange daje swoim klientom darmowe 8 GB internetu. Aby skorzystać z bonusu wystarczy wysłać SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange lub standardową wiadomość o treści ATAKAMA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Pakiet zostanie doładowany w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Taki samo kod jest dla klientów Orange Flex. Należy wpisać go w zakładce „Kody promocyjne”.  Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Można jej dokonać w czwartek 17 listopada 2022 roku do ok. godz 21.30. Pakiet jest ważny 7 dni.

Promocja GB za Gole obowiązuje od 1 czerwca 2022 roku i mogą z niej skorzystać klienci z aktywną głosową usługą mobilną w Orange. Szczegóły promocji dostępne sa w regulaminie, na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska