Odbierz darmowy pakiet 5 GB na mundial od T-Mobile

T-Mobile przygotował dla swoich klientów darmowy pakiet 5 GB, który można odebrać w aplikacji operatora do 23 listopada.

5 GB od T-Mobile dla kibiców (listopad 2022)

Już za kilka dni rozpoczną się XXII Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, co oznacza kilkutygodniowe sportowe święto, wiele emocji i okazji do wspólnego kibicowania. T Mobile, jako sponsor reprezentacji Polski, będzie całym sercem wspierać Biało-Czerwonych i chce także ułatwić swoim klientom oglądanie tych rozgrywek, dlatego przygotował dla nich darmowy pakiet 5 GB. Można go odebrać od 17 do 23 listopada 2022 roku w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Zobacz także: Zgarnij 8 GB za gole w Orange

Prawdziwi kibice piłki nożnej daty rozgrywek polskiej reprezentacji z pewnością od dawna mają wpisane w kalendarze. Nie ma co ukrywać – zbliża się wielkie święto dla fanów tego sportu! Jedni będą oglądać mecze w domu, inni wybiorą się do stref kibica, ale jedno jest pewne – wszyscy będą trzymać kciuki za naszą kadrę. T-Mobile też wspiera Biało-Czerwonych, ale przede wszystkim wspiera swoich klientów we wspólnym kibicowaniu, dlatego przygotował dla nich darmowy pakiet 5GB do wykorzystania na krajową transmisję danych. 

Pakiet 5GB można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 17 do 23 listopada do końca dnia. Paczka zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. 

Klienci usług na kartę (GO!, Frii) i MIX (Frii Mix) będą mogli korzystać z niej przez 7 dni od aktywacji, zaś abonenci (T, T DATA) do końca cyklu rozliczeniowego.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska