Nowy sezon teleturnieju Programista 100K

Czy pasjonaci technologii zdobędą 100 000 zł? Ruszyła druga edycja Programisty 100K – teleturnieju, w którym każdy może sprawdzić swoją wiedzę o nowych technologiach, branży IT i programowaniu, a zwycięzcy mają szansę wygrać 100 000 zł.

Teleturniej Programista 100K

Do sieci trafił pilot nowego sezonu programu. Zmagania geeków będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 19:00 na kanale YouTube Just Join IT. Programista 100k to program rozrywkowy, w którym dwie drużyny mierzą się z pytaniami łączącymi twardą wiedzę z zakresu programowania z historią technologii i znajomością liczb oraz najnowszych faktów z branży IT. Kto stworzył Wikipedię, od czego pochodzi nazwa Samsung, czym jest monada? Wkrótce dowiemy się, czy uczestnicy odpowiedzieli poprawnie.

Zobacz także: Coraz więcej specjalistów IT zarobi 20 tys. zł

Zaledwie 10 pytań dzieli drużyny od zdobycia realnych 100 000 zł, ale nie jest to łatwe zadanie. Poziom trudności jest wyśrubowany, a zła odpowiedź oznacza pożegnanie członka zespołu. W poprzedniej edycji nikomu nie udało się zdobyć głównej nagrody. Czy magiczna bariera 100K padnie teraz? Nagranie premierowego odcinka drugiej serii jest już dostępne na kanale YouTube Just Join IT – pomysłodawcy i producenta teleturnieju.

Programista 100K to autorski format inspirowany najlepszymi teleturniejami wiedzy. Niewiele jest na świecie podobnych programów dla pasjonatów technologii. Gwarantujemy solidną porcję rozrywki nie tylko osobom bezpośrednio związanym z branżą IT, ale wszystkim, którzy interesują się nowinkami i chcą rozwijać się w tym zakresie. “Programistę” tworzymy przede wszystkim dla społeczności, ale również z myślą o propagowaniu wiedzy w szerszym audytorium, dlatego jako platformę wybraliśmy YouTube

— powiedział Piotr Nowosielski, CEO Just Join IT

W drugim sezonie zostanie wyemitowanych łącznie 12 odcinków Programisty 100K. Premiery będą odbywać się co poniedziałek o godz. 19:00. W roli prowadzącego zobaczymy Kamila Kozieła, etatowego prezentera, mówcę, trenera biznesu i trzykrotnego zwycięzcę nieoficjalnych mistrzostw Polski w wystąpieniach publicznych – konferencji “I love marketing”. Partnerem produkcyjnym jest firma Studi.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Joint IT