„Elton John: koncert na żywo z Dodger Stadium” – wyjątkowe wydarzenie na żywo w Disney+

Już 21 listopada o 4:55 subskrybenci Disney+ będą mogli zobaczyć na żywo koncert Eltona Johna na Dodger Stadium. W ramach widowiska wystąpią również: Dua Lipa, Kiki Dee i Brandi Carlile.

„Elton John: koncert na żywo z Dodger Stadium” – wyjątkowe wydarzenie na żywo w Disney+

Koncert realizowany przez producentów docenionych nagrodą EmmyⓇ – Fulwell 73 Productions i Rocket Entertainment, będzie transmitowany wyłącznie w Disney+ w poniedziałek 21 listopada o godzinie 4:55 rano czasu polskiego. Podczas tego niezwykłego wydarzenia do Eltona Johna na scenie do muzycznej ikony, Eltona Johna, podczas jego ostatniego występu w Ameryce Północnej na Dodger Stadium. Będą to zdobywczynie nagrody GRAMMY® – Dua Lipa, Kiki Dee i Brandi Carlile, które oddadzą hołd muzykowi i jego legendarnej karierze.

Zobacz też: Podcasty wideo na Spotify dostępne w Polsce

Ten niezwykły koncert będzie transmitowany na żywo w poniedziałek 21 listopada 2022 roku o godzinie 4:55 polskiego czasu, wyłącznie w Disney+. Koncert rozpocznie się odliczaniem do wydarzenia, podczas którego zostaną pokazani sławni przyjaciele z całego świata życzący Eltonowi Johnowi powodzenia, wywiady brytyjskiej ikony i Davida Furnisha i wiele więcej atrakcji prosto z Dodger Stadium!

Dodatkowo Disney+ udostępnił również zwiastun przybliżający nadchodzącą historyczną trzygodzinną transmisję na żywo. „Elton John: Koncert na żywo z Dodger Stadium”, realizowany przez Disney Branded Television i wyprodukowany przez Fulwell 73 Productions i Rocket Entertainment, pokaże brytyjskiego piosenkarza takim, jakiego widzowie nigdy wcześniej nie widzieli, oddając jednocześnie cześć ikonie i przełomowemu momentowi z 1975 roku, który ugruntował się jego światowy sukces.

Światowej sławy goście

Elton John przez dziesięciolecia współpracował z wieloma artystami zajmującymi czołowe miejsca w muzycznych rankingach. W 2021 roku pojawił się na pierwszych stronach gazet na całym świecie. Wrócił także na listy przebojów, a to za sprawą przeboju „Cold Heart (PNAU REMIX)” nagranego wraz z Duą Lipą. Piosenka zajęła 7. miejsce na liście Billboard’s Hot 100, 1. miejsce na liście Hot Dance/Electronic Songs i 1. miejsce na liście w Wielkiej Brytanii wśród wydanych singli. Utwór został odtworzony ponad miliard razy w serwisie Spotify na całym świecie, a ostatnio zdobył nagrodę Top Dance/Electronic Song na Billboard Music Awards 2022. „Cold Heart (PNAU REMIX)” to połączenie najbardziej kultowych utworów Eltona Johna, w tym „Sacrifice” i „Rocket Man”.

Kiki Dee i Elton John zrobili furorę prawie 50 lat temu piosenką, będącą w tym czasie numerem jeden – „Don’t Go Breaking My Heart”. Był to jednocześnie jego trzeci samodzielny singiel po „Lucy In The Sky With Diamonds” i „Philadelphia Freedom”.

Brandi Carlile jest fanką Eltona Johna, odkąd skończyła 11 lat. Była również gospodarzem jego 30. corocznego przyjęcia Elton John AIDS Foundation, organizowanego przy okazji rozdania nagród Akademii Filmowej. Oprócz faktu, że są przyjaciółmi, to w 2021 roku wydali także wspólny singiel „Simple Things”, który był częścią albumu „The Lockdown Sessions” Eltona Johna.

W ramach trasy Farewell Yellow Brick Road Eltona Johna, dzięki transmisji na żywo z Dodger Stadium, ikona muzyki zostanie pokazana w świetle reflektorów. Towarzyszyć mu będzie ponad 50 000 fanów na miejscu, ale także niezliczona liczba wielbicieli online na całym świecie. W wydarzeniu wezmą także udział goście specjalni, którzy zaśpiewają światowe hity z przekroju dziesięcioleci. A to wszystko w ramach jednego z największych pożegnań w historii muzyki. Koncert będzie zapowiedzią oryginalnego filmu dokumentalnego Disneya “Goodbye Yellow Brick Road: The Final Elton John Performances” i “The Years that Made His Legend”.

Oglądaj na Disney+

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska