„Andor” także na kanale FOX od 24 listopada

Pierwszy raz w Polsce odcinki serialu oryginalnego Disney+ „Andor” z uniwersum Gwiezdnych wojen do obejrzenia na kanale FOX.

„Gwiezdne wojny: Andor”

Już 24 listopada FOX wyemituje dwa odcinki serialu oryginalnego Disney+ „Andor”, produkcji z kultowego świata Gwiezdnych wojen. Jest to najnowsza odsłona uniwersum, do tej pory dostępna wyłącznie dla subskrybentów Disney+. Teraz zobaczyć ją będą mogli również telewidzowie. Akcja serialu Andor toczy się w uniwersum Gwiezdnych wojen, pięć lat przed wydarzeniami z Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Głównym bohaterem jest Cassian Andor (Diego Luna), a fabuła skupia się na rodzącej się rebelii przeciwko Imperium.

Zobacz też: Zwiastun serialu „Andor” – na Disney+ od 21 września

Stacja FOX wyemituje pierwsze dwa odcinki serialu wyłącznie 24 listopada od godziny 20:50. Osoby, które zainteresują się losami bohaterów Andora, będą mogły obejrzeć pozostałe odcinki w Disney+. W ten wyjątkowy listopadowy wieczór na platformie Disneya będą już dostępne wszystkie odcinki serialu. Emisja na kanale FOX zbiega się w czasie z premierą finałowego odcinka w Disney+, która odbędzie się dzień wcześniej na platformie. 

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego członkowie obsady: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller, Fiona Shaw, Forest Whitaker i Andy Serkis. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest także twórcą i showrunnerem.

Dwa pierwsze odcinki serialu oryginalnego platformy Disney+ „Gwiezdne Wojny: Andor” będzie można obejrzeć 24 listopada 2022 roku od godziny 20:50 na kanale FOX.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: FOX