„Wiedźmin 3” z aktualizacją nowej generacji 14 grudnia

CD Projekt Red ogłosił, że aktualizacja nowej generacji gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zostanie uruchomiona 14 grudnia 2022 roku.

„Wiedźmin 3: Dziki gon” – free next-gen update 2022

Aktualizacja nowej generacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wreszcie ma datę premiery i będzie zawierała zarówno DLC, niektóre modyfikacje innych firm, jak i niektóre treści z serii Netflixa. Firma ujawni więcej informacji na temat remake’u za pośrednictwem transmisji na żywo w przyszłym tygodniu. CD Projekt Red ujawnił cały harmonogram na nadchodzące lata, która obejmowała sporo tytułów Wiedźmina, w tym niedawno potwierdzony remake oryginalnej gry z 2009 roku. Teraz potwierdzono, że Wiedźmin 3: Dziki Gon free next-gen update będzie dostępny 14 grudnia 2022 roku.

Zobacz też: Remake gry „Wiedźmin” jest w fazie rozwoju!

Ci, którzy posiadają grę Wiedźmin 3 na PC, Xboka i PlayStation, otrzymają darmową aktualizację. Aktualizacja przyniesie sporo korzyści dla graczy, między innymi krótsze czasy ładowania dla PS5 i Xbox Series S|X. Zawiera również treści inspirowane niezwykle popularnym serialem serwisu Netflix. Oba DLC oparte na fabule są również zawarte w grze, co czyni ją idealną dla osób, które chcą odtworzyć grę w całości. Jest też kilka nowości dla użytkowników PS4, Xbox One i Nintendo Switch, ale dowiemy się o nich w późniejszym terminie.

Dodatkowe szczegóły na temat remake’u Wiedźmina 3 zostaną ujawnione podczas transmisji na żywo na oficjalnym kanale firmy na Twitchu w przyszłym tygodniu. Jej wersja na komputery PC otrzyma automatyczną aktualizację 13 grudnia. Z drugiej strony właściciele konsol będą musieli pobrać ją ręcznie z odpowiednich witryn sklepowych. Pomimo premiery w 2015 roku, Wiedźmin 3 nadal wygląda oszałamiająco i nadal kładzie nacisk nawet na sprzęt obecnej generacji – szczególnie interesujące będzie zobaczenie niektórych ulepszeń, które CD Projekt Red ma w zanadrzu.

Aktualizacja z 23 listopada 2022 r.

Zobacz „Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna | Zwiastun aktualizacji next-gen”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CD Projekt | NotebookCheck