Dwa pierwsze odcinki serialu „Willow” od 30 listopada w Disney+

Dwuodcinkowa premiera nowego serialu oryginalnego „Willow” od Disney+ coraz bliżej – zadebiutuje w serwisie już 30 listopada 2022 roku.

Fragment plakatu serialu „Willow” od Disney+ (2022)

Nowy serial jest sequelem kultowego przygodowego filmu fantasy Willow George’a Lucasa z 1988 roku. Dzieło przedstawiało historię podróży czarodzieja, granego przez Warwicka Davisa, który obrał za cel ochronę cesarzowej Elory Danan i pokonanie złej królowej Bavmordy. Teraz akcja będzie toczyć się dalej, a Davis powróci w tytułowej roli. Poprowadzi on grupę zuchwałych wyrzutków na misję, by ratować Andowyne, a wróg z którym przyjdzie im się zmierzyć, okaże się bardziej niebezpieczny, niż mogli to sobie wyobrazić.

Może Cię zainteresować także: Zobacz oficjalny zwiastun serialu „Willow” od Disney+

Pierwszy sezon serialu liczyć będzie osiem odcinków, które będą miały premierę co tydzień, zaczynając od 30 listopada. Na start udostępnione zostaną dwa odcinki. Produkcja będzie dostępna wyłącznie na platformie Disney+.

W obsadzie serial znaleźli się także: Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman, Tony Revolori, Amar Chadha-Patel, Dempsey Bryk i Joanne Whalley. Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan, Jonathan Kasdan, Tommy Harper, Wendy Mericle, Roopesh Parekh, Ron Howard i Samie Kim Falvey pełnią rolę producentów wykonawczych. 

Serial Willow będzie można oglądać od 30 listopada 2022 roku w serwisie Disney+.

Oglądaj na Disney+

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+