Netflix chce więcej tytułów z kolekcji Ryana Murphy’ego

Po sukcesie seriali Ryan Murphy „Dahmer” oraz „Obserwator”, serwis streamingowy Netflix myśli o kontynuacjach.

Upiorny sezon seriali w 2022 roku jest już mocno za nami, ale decyzja Netflixa o odnowieniu seriali Obserwator (tyt. oryg. The Watcher) oraz antologii o potworach sprawia, że ​​streamer już nie może się doczekać przyszłorocznego. Netflix ogłosił, że zamówił więcej sezonów zarówno Obserwatora – serialu Murphy’ego o rodzinie nękanej przez sąsiadów, którzy mają obsesję na punkcie swojego domu, jak i antologii o seryjnych mordercach Murphy’ego. Obserwator doczeka się drugiego sezonu, a Netflix zamówił jeszcze dwie części antologii Potwór, które zagłębią się w życie innych notorycznie potwornych postaci.

W komunikacie prasowym o kontynuacjach szef globalnej telewizji Netflix Bela Bajaria zauważyła, że Dahmer. Potwór: historia Jeffreya Dahmera (tyt. oryg. Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story) odniósł sukces w ocenie platformy i potwierdził nadzieję na przyszłość obu tytułów.

Zespół kreatywny Ryana Murphy’ego i Iana Brennana oraz Erica Newmana to mistrzowscy gawędziarze, którzy oczarowali publiczność na całym świecie – powiedziała Bajaria. Siła obu serii wynika z wyraźnego, oryginalnego głosu Ryana, który wywoływał wrażenia kulturowe. Cieszymy się, że możemy dalej opowiadać historie ze świata Potworów i Obserwatora.

Obecnie nie wiadomo, na kim mogą się skupić przyszłe sezony Potwór (tyt. oryg. Monster), ani kiedy dokładnie oba seriale pojawią się w serwisie Netflix.

Obecnie Kolekcja Ryana Murphy’ego liczy 12 tytułów w polskim serwisie Netflix

Kolekcja Ryan Murphy w serwisie Netflix

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | The Verge