Mikołajowe promki od Play i UPC: Netflix, internet i TV

Play i UPC przygotowały świąteczne oferty: Netflix na rok w prezencie w pakiecie z internetem i telewizją.

Świąteczna oferta Play i UPC - 2022

Święta w Play to magia filmów i seriali dla całej rodziny! Klienci, którzy zdecydują się na wybór szybkiego internetu z telewizją od UPC, w pakiecie otrzymają dostęp do Netflix w prezencie na cały okres zobowiązania. Warto skorzystać, aby obejrzeć najciekawsze premierowe produkcje: polski serial Wielka Woda w reżyserii Jana Holoubka i Bartłomieja Ignaciuka, inspirowany wydarzeniami z lipca 1997 r., gdy południowo-zachodnią Polskę nawiedziła powódź tysiąclecia, kolejny sezon serialu The Crown czy nadchodzący tytuł Wednesday, czyli historię rodziny Addamsów widzianą oczami Tima Burtona.

Może Cię zainteresować także: T-Mobile startuje z kampanią promującą ofertę świąteczną

Nie zabraknie również fantastycznych produkcji przygodowych m.in. film familijny Kraina Snów z udziałem Jasona Momoa. A już w grudniu spin-off serialu w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego – Wiedźmin: Rodowód Krwi.

W tym roku pod fioletową choinką klienci znajdą specjalną ofertę, a w niej pakiet internetu światłowodowego i telewizji od UPC aż o 30 zł taniej dla klientów Play w umowie na 12 miesięcy w trzech wariantach taryfowych do wyboru:

  • 300 Mb/s z telewizją Select za 55 zł miesięcznie;
  • 600 Mb/s z telewizją Max za 75 zł miesięcznie;
  • 1 Gbps z telewizją Max Premium za 100 zł miesięcznie.

Na klientów, którzy zdecydują się podpisać umowę w czasie trwania promocji czeka specjalny prezent – dostęp do serwisu Netflix w Planie Podstawowym na rok! Za dodatkowe 10 zł miesięcznie mogą otrzymać dostęp do Viaplay z transmisjami popularnych europejskich lig piłkarskich.

Binge-watching z internetem Play i Netflix

Jeśli jesteś zainteresowany wyłącznie internetem, bez telewizji, wybierz internet światłowodowy od UPC lub Play w umowie na 12 miesięcy z Netflix w Planie Podstawowym na 4 miesiące w prezencie. W ofercie dostępne trzy prędkości Internetu Światłowodowego:

  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 40 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 69 zł
  • Internet Światłowodowy 600 Mb/s z Netflix za 50 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 79 zł
  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 70 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 99 zł

Podane ceny zawierają rabat 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych.

Play z Mikołajem prezenty rozdaje! Netflix na rok w prezencie w pakiecie z internetem i telewizją

Telewizja od Play z Netflix w prezencie

Dla klientów zainteresowanych tylko ofertą telewizyjną mamy Netflix nawet na 6 miesięcy w prezencie.
Już od 50 zł/mies. klienci mogą zyskać dostęp do ponad 110 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych z różnych kategorii tematycznych, Viaplay w cenie abonamentu z najlepszymi sportowymi rozgrywkami piłkarskimi na żywo m.in. Premier League czy Bundesliga oraz walk KSW, a do tego Netflix na 6 miesięcy w prezencie. 

Po okresie promocyjnym klient może zrezygnować z Netflix lub dalej cieszyć się dostępem do ulubionych filmów i seriali i doliczyć opłatę za dostęp do serwisu do swojego rachunku w Play. W najniższej opcji Telewizja od Play jest już od 30 zł/mies. z ponad 55 kanałami telewizyjnymi, Viaplay w cenie abonamentu, Klient otrzymuje Netflix na 3 miesiące w prezencie bez zobowiązań.

Telewizor LG 4K 55” z rabatem 600 zł

Świąteczna gorączka prezentów w Play to także możliwość skorzystania z super okazji na nowy telewizor 4K od LG! Każda osoba wybierająca internet lub telewizję może zdecydować się na zakup telewizora LG 55UQ751Cz aż o 600 zł taniej! Co więcej cena telewizora 1899 zł jest rozkładana na raty 0%, a ich liczbę określa sam klient.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play