Oglądaj galę z 70. urodzin Telewizji Polskiej

W niedzielę 13 listopada 2022 roku TVP zaprasza widzów na Galę Jubileuszową z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej.

70 lat Telewizji Polskiej

W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się wielka urodzinowa „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”.  W Gali wezmą udział znakomici artyści i twórcy kultowych programów TVP. Podczas widowiska publiczność w Teatrze Wielkim i widzowie przed telewizorami odbędą sentymentalną podróż, zanurzą się we wspomnienia, anegdoty, przypomną sobie fragmenty programów i występów gwiazd, które dzięki telewizji publicznej towarzyszą im od siedmiu dekad.

Zobacz także: 70-lecie Telewizji Polskiej w TVP Polonia

Transmisję z wydarzenia „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej” można będzie obejrzeć na kanale TVP1 o godz. 17:15 w niedzielę 13 listopada 2022 roku. Powtórka zostanie wyemitowana tego samego dnia w TVP2 o godz. 20:00.

Nie zabraknie prezentacji współczesnych dokonań TVP i rozmów o przyszłości. Sentymentalny charakter koncertu podkreśli nowoczesna oprawa z użyciem najnowocześniejszej technologii holograficznej i wirtualnej rzeczywistości umożliwiająca odtworzenie najbardziej znanych wykonań piosenek w „niemożliwych” duetach. Nie zabraknie ciekawych materiałów archiwalnych, kultowych scen z seriali i programów, popularnych motywów muzycznych i ulubionych przebojów często w zaskakujących aranżacjach. 

„Galę Jubileuszową – 70 lat Telewizji Polskiej” poprowadzą Anna Popek i Tomasz Kammel. Na scenie Teatru Wielkiego wystąpią m.in.: Jacek Lenartowicz, Krzysztof Iwaneczko, Andrzej Rosiewicz, Halina Frąckowiak, Włodzimierz Pawlik, Marek Bałata, Krystyna Prońko, Sławomir i Kajra, Natasza Urbańska, Viki Gabor, Cleo, Edyta Górniak, Tomasz Szczepanik, Marcin Sójka, Michał Wiśniewski, Alicja Szemplińska, Piotr Kupicha, Krystian Ochman, Ryszard Rynkowski, Andrzej Młynarczyk, Anna Jurksztowicz, Krzysztof Cugowski, Rafał Brzozowski. Reżyserem widowiska jest Konrad Smuga. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVP