Będzie 2. sezon serialu „Siostry na zabój”

Apple TV+ potwierdziło oficjalnie, że zabójczo zabawne siostry Garvey powrócą w drugim sezonie.

„Bad sisters” (Siostry na zabój) Apple TV+

Serwis streamingowy Apple TV+ poinformował właśnie, że jego morderczo zabawna czarna komedia Siostry na zabój (tyt. oryg. Bad Sisters), która zakończyła swój pierwszy sezon w październiku, powróci z drugim sezonem. To dobra wiadomość dla fanów serialu – w tym dla mnie – ale tym razem będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się, co się stanie. Belgijski serial Clan, na którym jest oparta ta seria, miał tylko jeden sezon.

Czy śmierć szwagra-palanta nie okaże się zbrodnią idealną, na jaką wyglądała? I to nie jest spoiler. Widzowie wiedzą, że nie on nie żyje już od pierwszego odcinka 1. sezonu.

Jakkolwiek ta historia się potoczy w drugim sezonie, wielu wdzięcznych fanów ucieszy się z powrotu serialu po tym, jak jego mroczny komediowy pierwszy sezon okazał się tak uznanym przez krytyków hitem.

Apple TV+ dodało, że Komitet Kobiet Stowarzyszenia Critics Choice przyznał Siostrom na zabój nową Pieczęć Empowermentu Kobiet w Rozrywce (SOFEE).

Oto opis fabuły z Apple TV+ dla niewtajemniczonych:

W Siostrach na zabój zżyte siostry Garvey zawsze o siebie dbały. Kiedy ich szwagier ginie, jego ubezpieczyciele na życie wszczynają śledztwo, aby udowodnić złośliwe zamiary – i namierzają siostry, z których wszystkie miały wystarczający powód, by go zabić. Na obsadę serialu składają się przede wszystkim Sharon Horgan, Anne-Marie Duff, Eva Birthistle, Sarah Greene i Eve Hewson jako siostry Garvey. A także Claes Bang, Brian Gleeson, Daryl McCormack, Assaad Bouab i nowicjusz Saise Quinn, którzy uzupełniają udany zespół/

Wszyscy członkowie obsady są świetni, a każda z sióstr wyróżnia się na różne sposoby. Sharon Horgan pozornie nie może zrobić nic złego. A duński aktor Claes Bang (The Northman, The Last Vermeer) jest godny pogardy jako nikczemny szwagier.

Horgan, Brett Baer i Dave Finkel są scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu. Zaadaptowali go z belgijskiego serialu Clan, stworzonego przez Malin-Sarah Gozin (Clan emitowany jako The Out Laws w Wielkiej Brytanii).

Inni scenarzyści w serialu to Karen Cogan, Ailbhe Keogan, Daniel Cullen, Perrie Balthazar i Paul Howard. Reżyserami są Dearbhla Walsh, Josephine Bornebusch i Rebecca Gatward. Za produkcję odpowiadają Merman Television i ABC Signature, część Disney Television Studios.

Cały pierwszy sezon można oglądać w serwisie Apple TV+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Newsroom