Polsat świętuje już swoje 30-lecie

30 lat temu – 5 grudnia 1992 roku wystartowała pierwsza prywatna, niezależna telewizja w Europie Środkowo-Wschodniej – Telewizja POLSAT.

30 lat Polsatu – oficjalna grafika

W 2022 roku stacja Polsat obchodzi swoje 30. urodziny. Dziś Polsat to 39 kanałów telewizyjnych, nadawanych 24 godziny na dobę, które codziennie oglądają miliony Polaków. W piątek 4 listopada 2022 roku wystartowała jubileuszowa kampania pod hasłem „Polsat. 30 lat. Dziękujemy, że jesteście z nami!” Polsat świętuje swoje 30. urodziny przez miesiąc, aż do uroczystej gali 6 grudnia w Teatrze Wielkim. Zaczynamy kultowym przebojem „40 lat minęło” śpiewanym wiele lat temu przez Andrzeja Rosiewicza.

Zobacz także: Polsat Box z ofertą telewizji na start – 6 mies. bez opłat

Utwór w nowej aranżacji Tomka Szymusia i ze słowami napisanymi specjalnie z okazji jubileuszu Polsatu wykonuje Andrzej Piaseczny wraz z towarzyszącą mu orkiestrą Tomka Szymusia. „30 lat minęło jak jeden dzień. Emocji moc i wiele pięknych scen. Ten świat słoneczny uśmiech wciąż dawać chce…” – śpiewa wokalista.

Tą piosenką telewizja chce zabrać widzów w nostalgiczną podróż po kultowych produkcjach Polsatu, żeby wspominać niezwykłych artystów, pokaże stację wczoraj i dziś z jej wspaniałymi gwiazdami, dziennikarzami i prowadzącymi.

Ten utwór poza emocjonalnym aspektem ma jeszcze swoje przesłanie – jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy współtworzyli tę stację a także dla widzów, dzięki którym istnieje ta stacja – zgodnie ze słowami piosenki „Bo nas na wiele jeszcze, z Wami na wiele jeszcze, z Wami na wiele jeszcze stać”… Jubileuszowy utwór zamyka założyciel Polsatu Zygmunt Solorz z osobistym przesłaniem „Dziękuję za wspólne 30 lat”.

Jakie atrakcje z okazji 30. urodzin Polsatu?

Na antenach Polsatu pojawią się też specjalne mini audycje, w których prawie 40 gwiazd związanych ze stacją podzieli się z widzami swoimi wspomnieniami i anegdotami. Z okazji Jubileuszu została też przygotowana specjalna oprawa antenowa akcentująca liczbę „30”, pojawiająca się za każdym razem, gdy mowa jest o urodzinach stacji. Logo Polsatu na zdjęciach profilowych w mediach społecznościowych również zmieni się na jubileuszowe.

Kampania 30-lecia Polsatu została zaplanowana również na nośnikach OOH, w prasie, radiu i internecie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Polsat