W Radiu 357 wystartował „Trendbook”

Nowa audycja „Trendbook” to pierwszy wspólny projekt „Pulsu Biznesu” i Radia 357, którą można słuchać od 27 października.

„Trendbook” (Radio 357) Grzegorz Nowacki i Paweł Sołtys
„Trendbook” (Radio 357) Grzegorz Nowacki i Paweł Sołtys | fot. Radio 357

Pierwszym wspólnym projektem redakcji Pulsu Biznesu i Radia 357 jest audycja Trendbook, w której prowadzący prezentują wpływ, jaki na biznes i podejmowane przez nas decyzje mają zachodzące na świecie zmiany. Słuchacze będą poznawać trendy ze świata technologii, biznesu i mediów, które kształtują sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i kupujemy.

Może Ci się spodobać: Zagłosuj na PL21 – najważniejsze polskie utwory XXI wieku!

Pierwszy sezon Trendbooka wystartował 27 października 2022 roku. Gospodarzami audycji są redaktor naczelny Pulsu Biznesu Grzegorz Nawacki oraz prezes Radia 357 Paweł Sołtys. Partnerem pierwszego sezonu jest Santander Bank Polska. Trendbooka można słuchać w każdy czwartek o godzinie 14:10, natomiast w każdą środę temat tygodnia będzie szeroko omawiany na łamach Pulsu Biznesu. Dla tych, którzy nie będa mogli słuchać na żywo, Trendbook dostępny jest do odsłuchu w dowolnym momencie w podcastach Radia 357.

Słuchacze Radia 357 i czytelnicy „Pulsu Biznesu” to podobni odbiorcy – ludzie ciekawi świata, którzy we wszechobecnym zalewie informacji chcą wychwycić najbardziej przydatne, rzetelne i wartościowe. Dlatego widzimy ogromny potencjał w tworzeniu wspólnych, unikatowych na rynku projektów. Do pierwszego z nich, Trendbooka, będziemy zapraszali gości z absolutnej pierwszej ligi – wizjonerów biznesu, technologii i innowacji, którzy pomogą naszym czytelnikom i słuchaczom właściwie ocenić, dokąd zmierza współczesny świat – mówi Grzegorz Nawacki.

Pierwszy odcinek zatytułowany jest Zaciskanie pasa. Opis odcinka przedstawia się nastepująco: Kryzys u bram, a tak naprawdę już jest, choć jeszcze niewielu go odczuwa. Jakie przyniesie zmiany dla pracowników i menedżerów? Czy postrach wszystkich, czyli (brrr!) CIĘCIA dotyczą wszystkich i wszystkiego? Grzegorz Nawacki z Pulsu Biznesu i Paweł Sołtys rozmawiać będą o tym z Grażyną Piotrowską-Oliwą, prezeską Grupy Modne Zakupy i członkinią Rady Dyrektorów Grupy Pepco.

Rozmaite trendy zmieniają biznes i konsumentów tu i teraz. W Trendbooku będziemy na nie patrzeć szeroko, pokazywać wzajemne zależności i ich konsekwencje. Dzięki temu będziemy szukać i skrzętnie odnotowywać zmiany, które trzeba oswoić i wykorzystać. Pomogą nam w tym nasi rozmówcy, doświadczeni menedżerowie z różnych branż. Powstanie „notes”, który przyda się każdej osobie podejmującej decyzje biznesowe oraz każdemu świadomemu konsumentowi – wyjaśnia Paweł Sołtys.

Aplikację Radia 357, przez którą również można słuchać bezpłatnie tej stacji, pobierzesz ze sklepu App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Radio 357